Rüya tabirlerinden anlayan var mı, bu ne demek oluyor şimdi:(

Bir-iki hafta önce platonik olarak sevdiğim insanı sağ parmağında beyaz bir yüzükle benle konuşurken gördüm rüyamda..Rüyamda benle arkadaşça ama samimi konuşuyordu o gece.Normalde hep çekindi benden, beni beğeniyor, hoşlanıyordu ama hep uzak durdu,kaçtı,çekingenlik vardı üzerinde hep,neyse sonra 2 gece önce yine gördüm beni aramıştı,konuşuyorduk rüyamda.O kadar güzel konuşuyorduk ki,bugüne kadar hiç öyle konuşamadık,birbirimizden hoşlandığımızı ima ettik birbirimize,hatırlıyorum.Bu gece de yine bir ortamdayız, normalde hemen kalkıp giden biri, bu sefer rüyamda kalkmadı ,en son o kaldı, bir baktım sol parmağında altın yüzük var, sol bileğinde de kadınlara takılan şu kalın altın bileziklerden 1 tane var,ama kalın çok ilgi çeken sarı altın.Bir kaç gün önce işten ayrıldım artık onu görmem imkansız.Bu rüyalar ne anlama geliyor olabilir?Lütfen anlayanlar cevap versin

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1- 30-35 Yaş gurubunda olduğundan yüzük evde kalmışsın, elini çabuk tut demek...

2- Yüzüğün beyaz olması, "Beyaz atlı prens" bekliyorsun ama prens değil at bile gelse razı ol demek

3- Kalın bilezik de evde oturmaktan kilo almaya başlamışsın, parmağına yüzük yerine bilezik takmak istemiyorsan az ye demek oluyor :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilmiyorum Ki

Bende Tanımadıgım Bir İnsana Çok Aşık Oluyordum Ve Onunla Evlenmek İstiyordum Düğün Başlıyordu Ben Uyanıyordum :D

0|0
    0|0
  • evleniceksiniz hayatım daha ne olsun , biri ruyanda evet bu iş olur demesinimi bekliyon, aşk gözünü kapanış beynini elegecirmiş omarım o adam ciddidir eğer benmim gibi biriyse sonun hüsran olur bende yalan çok muhahahahhahhah iyi şanslar sana

0|0
    0|0
  • Rüyada parmağında altın gümüş gibi değerli yüzük görmek servetin artmasına, rüyada yüzüğünü kaybetmek eşiyle arasının açılmasına, demirden yüzük taktığını görmek birçok cefadan sonra rahata ermeye, yüzük taşı görmek de çocuğun olmasına işaret eder. Hayırlara gelsin kardeşim.

0|0
    0|0
    • ama yüzüğü ben takmıyordum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...