Eşinizi başka bir kadınla yatakta yakalasanız napardınız?

Bir gün yorgun bir şekilde evden gelmişsiniz. Anahtarla kapıyı açıyorsunuz. Yatak odanıza giderken eşiniz bir kadın/erkek le sevişiyor. Ne yapardınız?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• 0|0
    0|0
  • Ay ben aglarim cikar giderim. Kavgayida beceremem. :(

0|0
    0|0
  • O filmlerde oluyor.

0|0
    0|0
  • önce o kadını döve döve öldürürüm. sonra kocama vururum sinirim geçene kadar öldürürüm. sonra evi ateşe verir çeker giderim DF

0|0
    0|0
    • O kadınla kocan seni dövmesin sonra kapıdan atarlar sende kapıda uyursun onlar içeride hahahaha tam türk filmi oldu:):):):

• nah döverler

• Allah kimseyi böyle bir tabloyla karşılaştırmasın benim sinirlerim çok zayıftır çok yıpranırım böyle bir durumda :(

0|0
    0|0
    • Yani kocanı elinden alırlar sende kös kös baka kalırsın hahahah ne zayıflık zaten resimde yazamıcam cok fena o gözlükne öyle F16 binip ucucanmı hahahahah

• evet kocamı elimden alırlar bende gözlüğe biner uçarım napıyım başkasının olan adamı artık başka adam mı kalmamış yeryüzünde

• kocam olucak herife tekme tokat saldırırım ilk bu olur heralde

0|0
    0|0
  • tek kelime etmeden cıkar giderim tek kelime etmeme bile degmez o kişi bir dahaki gelisim esyalarımı toplamak için olur mümkünse esim evde yokken gelir alır cıkarım..

0|0
    0|0
    • birdaha seni okadın oeve sokar sanma kocasını çaldım evde benim hahahah ne güzel:):):

• evi de şer...siz kocamı da alısın basına calsın :))

• çeker kapıyı çıkarım bidaha hayatta benim yüzümü göremez!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bozuntuya vermeden odamdan çıkar kapıyı kapatırım. boşanma kağıtlarını yollatırım evine. ömrü hayatım boyunca da yüzüne bakmam, iki eli kanda olsa yardım etmem, ölürken 1 yudum su vermem.

5|1
    0|0
    • Bende öyle yaparım aglarım belkı ama :( pişmanda ederim

• Eşimi bir başka kadınla yakalasam sıkıntı olmaz

0|1
    0|1
  • hee mevzu derin şimdi öncelikle adamın icabına bakarım çünkü kaçacaktır puşt onu bir halledeim adamı öldürmem orda çok pis döverim sonra kadını alrım eve götürürüm tüm sülalesini bie yerde toplarım hepsine anlatırım ve derha boşarım kaltağı sonra adamla son bir hesap görürüm eğer çocuklarım varsa ayağına sıkarım yoksa iki ayağına sıkarım fazlasına gerek yok o şerefsizler için.

0|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kırardım 2sininde,yoksa ömrüm boyunca içimde kalır

Sonra boşanma davası açarım, iyiki bu yüzünü görmüşüm diyede mutluda olurdum

İçeride çok değil 1 hafta kalan birisi çıksın eşini öyle görsün, öldürmemek için o evden çıkar gider, ömrünün 10 15 yılını değmez, boş insan için çürütmeye...

0|0
    0|0
  • Başkasıyla bir yerde görsem kılımı kıpırdatmam ama benim evimde ve benim yatağımda heee ! O an ki çileden çıkmış halime göre değişir !

0|0
    1|0
  • Aralarına girerim orada bide ben ikerim. zaten alışık rospu

2|0
    1|0
  • kaleşnikof konuşur

0|0
    1|0
  • 2 tane cansız beden çıkar o odadan.

0|0
    1|0
  • adamı bayıltana kdr döverim.. snra kadına yazıklar olsun deyıp bı tane de ona snra bırakıp gıderım

0|0
    0|0
Yükleniyor...