Erkekler neden eski kız arkadaşlarının telefon numarasını silmez?

ilişki bitikten sonra hata eski kız arkadaşları evlenmiş ve nişanlanmış olmasına rağmen neden tlf numaraları kayıtlıdır telefonunda?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Silse ne olacak? Sırtımda yük değil. Bakarsın bir gün arar da kim olduğunu bilirim. Ne varki bunda. Ben kimsenin numarasını silmem, dursun kenarda.

Asıl Siz niye buna bu kadar takarsınız ki, Takacak başka bir şey bulamadın mı ? yoksa daha bu başlangıç mı? Ciddi hata yaparsın bu konuda adamın üzerine gidersen.

0|0
    2|0
    • aklımdaki cevap buydu birkız bunu yapsaydı ne düşünürdünüz

• bayanlar bunu yapmaz çok azıdır bunu yapan bende bitmişse ben silerim

• Öyle diyorsan.. ama ben 4-5 tanesinde yakalım, ondan o kadar iddalı yazdımdı.. ;-)

Erkekler Ne Diyor 15

• Elinde anı mahiyetinde bir telefondaki isim kaldıysa çıkartmak istememiş olabilir onu oradan.

Küçük şeyler bazen büyük manalar taşır.

0|0
    0|0
  • Kayıtlı olması bir sakınca olmadığını gösterir. Bende kayıtlı değil ama ezberimde onu ne yapıcaz?:) rehberden silse ne yazar?

0|0
    0|0
  • Özlem duyduğu hatıralara belki bir gün kavuş... Şaka yapıyorum fazla hatun göz çıkarmaz mantığı içimizde var.

1|0
    0|0
  • aynen benimde var rehberimde

ne ararım ne mesaj atarım duruyor rehberimde

bi niyetimde yok

niye duruyor ki ?

0|0
    0|0
  • silse nolcak? en azından bir mesaj, çağrı vs geldiğinde "aha mal arıyo açmıyım" der bare. Silince ne değişcek?

0|0
    0|0
  • şehir efsanesi bence yahut sen öylelerine denk gelmişin. bir ilişki bittiyse bitmiştir he nedir daha ayrılık tazedir bir umut besler ama diğer türlü kimse numarasını tutmaz.

0|0
    0|0
  • valla ben ayrildigim gun silerim.eskiler eski de kalmali.

0|0
    0|0
  • yok bende kayıtlı değildir... ,Gerek duymam ama gerektiğinde hafızamdan çıkartırım :)

0|0
    0|0
  • Silmem mk sizene ? canım arşiv yapmak istiyor bir amacı yok kendinize çekmeyin şunu resimleri bile saklıyorum mk. vallahi arşiv yapıyorum

0|0
    0|0
  • gün gelir lazım olur veya unutmaktan dolayı. 2. sinin ihtimali pire kadar. kesinlikle 1. si.

0|0
    0|0
  • benim bir kere sevgilim oldu onu da ayrılınca sildim zaten ne uğraşcam

0|0
    0|0
  • telden silmek kolay kafadan silmek zor ...

0|0
    0|0
  • Abazalik durumunda tekrar aramak iinn

0|0
    0|0
  • benim rehberimde var silmediğim bir kaç numara. ararlarsa onlar olduğunu bileyim de açmayayım diye tutuyorum. mesele bu.

0|0
    0|0
  • Belki bir gün işim düşer diye silmemiştir heralde bahsettiğiniz kişi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...