Kızlar sorularım sizee

Birisine nasıl bağlanırsınız ? ondan başka kimseyi gözünüz nasıl görmez ? bağlandıktan sonra sevdiğiniz insan hakkında ne düşünürsünüz ? bağlandıktan sonra onu bırakabilirmisiniz ? ayrılsanızda nabarsınız ? BİRAZ FAZLA SORU SARDIM SANIRIM KUSURA BAKMAYIN MERAK ETTİĞİM HERŞEYİ SORDUMM :) CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Dur hepsini tek tek cevaplayayım.Birisine bağlanmak için öncelikle o kişinin sizin karakterinizde sağlam bir temel atması gerekir bu da şu şekilde oluyor kendisini iyisiyle kötüsüyle dürüstçe anlatmasıyla.Tabi bu durumdan tam emin değilim belki başka yan etkiler de vardır ha bir de arkadaş çevresi önemli faktör kendini karşı tarafın arkadaşlarına sevdir ki aayh kız niye olmasın küüüü diye geviş getirsin namıssızlar. Neyse sonuç olarak bağladık mı hatunu bağladık. Gözüm başkasını inatla görmüyo vallahi bak çok uğraşıyorum ama tık yok :D Kenan İmirzalıoğlu bile bir bakıyorum gözümde Ajdar olmuş :/ Bu da karakterle alakalı bişi her kız böyle olacak diye bir olay yok tabi. Bağlandıktan sonra karşındaki kişinin kim olduğuna göre değişkenlik gösterir duygular.Karşındaki kişinin her hareketini çözümlemeye çalışarak beynime zıçıyorum ben :/ Ara ara moral bozukluğuna sebebiyet işte :D Bağlandıktan sonra bırakması hiç kolay olmuyo özellikle karşı taraf inatla izin vermiyorsa.Hani diyorum bir engellese muhattap olmasa kurtulacam ama nerdeee. Ayrılınca ne yapacaz hacı öfkeyle karışık üzüntü oluyo neden yaptım niye böyle oldu o gün onay vermeseydim ah nalet olasıca hande hepsi senin suçun edaları falan mevcut oluyo.Ama tek bildiğim var sonradan fark ediyorsun ki her şey için çok geç olmuş ama yine de bekler hale gelmişsin. Şimdi oturup bekliyorum işte zaman her şeyin ilacıymış :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O beni kendine bağlar, gerek hareketleriyle olsun sözleriyle olsun sempatik gülüşüyle kendine aşık eder.

Aklımda-kalbimde sadece o olduğundan gözüm başkasını görmez.

Bağlanmışsam ona aşığım demektir,nasıl vazgeçebilirim ki ondan?

0|0
    0|0
    • hmmm mesela onun hakkında ne düşünüyorsun mesela ben sevgilim karım gibi görüyorum o kadar yakın hissediyorum kendimi ona ? bunun gibi siz ne düşnürsünüz ?

• Sevgilim,babam,arkadaşım her şeyim olmuştur o.

• herşeyden herkesden çok sevebilrmisiniz ? benim sevgilim mesela öyle diyor bana ama bn pek inanmıyorum gibi :(

• aşk anlamında zor baglanırım. zaman gerek

baglandıktan sonra zaten kimseyigözüm görmez:)

iyişeyler düşünürüm.

bırakırsa bırakırım ama bırakmazsa asla bırakmamm

ayrılırsamda artık napalım içimde yaşatırım :)

0|0
    0|0
    • Hmm tekrar teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...