Hayatınız sarpa sardığında sizi bırakan insanlara karşı tavrınız ne olur?

Hayatını düzene koy öyle gel diyene git der misiniz? Kal demek gurursuzluk mudur? Defol git o zaman derseniz içinizdeki intikam, kin gibi b.ktan duygulardan nasıl kurtulursunuz?

Kişi önemli değil. Arkadaş olur, sevgili olur, akraba olur, o olur, bu olur, şu olur.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Zor günlerde gereksiz yüklerden kurtulmak her daim iyidir.

Bunu giderek kendisi yapan insanlara sadece aferin derim.

Zor gün tek başına aşılır.

1|0
    0|0
    • Zor günde yanında olmayan insan ne işe yarar ki o zaman? Tek başına aşmakta sorun yok. Kimsenin kimseden bir şey beklediği yok. Çıkarına ters düşecek korkusuyla panikleyip uzaklaşan insan defolup gitsin. Kem küm etmesin.

• Topyekün atlayalım o zaman aşağı.

• İki yüzlü bir dünyada yaşadığımızı biliyorsak sorun yok.

Gidenlere de, Gelenlere de kızmamak gerek demem bu yüzden.

Dünyanın kuralıdır bu iki yüzlülük.

Arkadaşlıklar, sevgiler hep çıkar üzerine.

Hiç çıkarım yok diyen sevilmek için sever karşısındakini...

Bunlar kötü ya da yanlış demiyorum ama çıkar ve iki yüzlülük bizim genlerimize kadar işlemiş.

Bunları bilip bu gerçeklere göre yaşamayı, beklenti içinde olmayı ayarlayabilirsen hiç atlamaya gerek kalmaz.

Hayatın kurallarını oku.

Erkekler Ne Diyor 5

• ben zaten kendimi yeterince ifade edebilmişimdir. Eğer edemediysem de bu karşımdakinin sorunu beni anlamak isteyene ben aşikar biçimde anlatırım kendimi. bu yüzden kimse bana öyle bir cümle kurmamalı eğer öyle bir cümleyle karşılaşırsam bu demektir ki beni hiç tanımamıştır üzülürüm.. çeker giderim dönmemek üzere ve bir daha asla göremez beni

1|0
    0|0
  • Aslında kişiler çok önemli. Ailem dışında kalan herkese s.ktiri basar, kendi yoluma bakardım, ki şimdiye kadar da hep öyle yapmışımdır. İntikam, kin gibi b.ktan şeyler, b.ktan insanlarla birlikte gömülmeli.

1|0
    0|0
  • Önemli olan git ya da kal demek değil önemli olan böyle insanları hayatına hiç sokmamaktır. Böyle çok insan tanıyacağınıza, yanınızda hep olan 3 yakınınız olsun hayat boyu mutlu kalın.

1|0
    0|0
    • Kavun değil ki dibini koklayasın. Kendini anlatır da anlatır, sen de inanıverirsin.

• kalan sağlarla yola devam:)

1|0
    0|0
  • Hepsinin canı sağolsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kal demek gurursuzluk değildir, hiç başıma gelmedi

1|0
    0|0
    • Dememek lazım. Çelişkideyim sadece.

Yükleniyor...