Hiç kafanıza sert bir darbe alıp bir kaç gün saçmaladığınız oldu mu ? :)

Hiç kafanıza sert bir darbe alıp bir kaç gün saçmaladığınız oldu mu ? :)

Olduysa yaptığınız saçmalıkları anlatırmısınız ? :)

Bana olmuştu kendimi çok kötü hissetmiştim ya tc numaramı bile hatırlayamamıştım :D Akarabamız olan bir teyzeyi tanıyamayıp mahalleden biri sanmıştım :D

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Evcil hayvanlarımıza sahip çıkalım. Ortalıkta bırakmayalım yoksa mıncıklarlar. O kediyi yerim ben. Önce yerim sonra severim. Tabii.

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı..

0|0
    0|0
  • 2 kere baya yüksekten kafa üstü düştüm :D ilk 5 dakika heryer bulanık olur karartı oluyor, söylenilenleri algılayamıyorsun, saçmalıyorsun haliyle :D

0|1
    0|0
  • İlginç. Nasıl bir darbe aldın ki akrabanı bile tanıyamadın? Bende aynı darbeden istiyorum mümkünse

0|0
    0|0
    • Bir arkadaşım nasıl yaptı bilmiyorum ama ben arkasındayken eliyle sol gözümün üzerine doğru bir vurdu hiç tavsiye etmiyorum yüz göz morarmıştım :(

• hiç olmadı

0|0
    0|0
  • bir gün kafama ufo çarptı. o günden sonra uçmaya başladım uçuyorummmm

0|0
    0|0
  • Buzdolabının kapağı düşmüş.Sürekli hay senin gibi dolabın ...koyayım diyip durmuşum küçükken :D

0|0
    0|0
  • kafama değil ama eski sevgilim ayrılırken hassas yerlerimi tekme yağmuruna tuttuğunda hastanelik olmuş ve bikaç gün olayın şoku yüzünden konuşamamıştım bile. sadece boş boş karşı duvara bakmışım :D

0|0
    0|0
    • teşekkürler ilgin ve yardımın için, iyi günler :)

• rica ederim ne demek . sanada iyi günler:)

Kızlar Ne Diyor 5

• miniminnacik bir cocukken, kafama o eski tip tahta salincagin kosesi carpmisti. neymis kumdan pasta yapmisim da mum yapmaya cubuk ariyormusum. e sen girersen salincagin altina mustehak 6-7 dikis atildi. o zamandan beri bir manyaklik yapinca hep o salincagi bahane gosterip yirtiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır ama arkadaşım 24 saat bizi tanımamıştı :D

0|0
    0|0
  • hiç öyle bir darbe almadım

0|0
    0|0
  • :))olmadı da..bazen bir şey çarpmasa da çarpmışçasına saçmaladığım olur:/

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kardeş, bana olmadı hiç