Konuşamadığım her dk seni kaybetmekten korkuyorum?

20 gün önce benden ayrılan sevgilim facebookta bunu paylaşmış. Korktugum basıma geldi galiba. Başkası var ki böyle bir söz paylaşıyo. Beni bırakan adam baskasını kaybetmekten korkuyo. Canım çok acıyo ne yapmalıyım bu acının geçmesi için. Onu çok özlüyorum. Dışarı çık gez demeyin Şu an o imkanım yok elimde. Evde onu unutmak oyalanmak için neler yapabilirim :(

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• aç müzik dinle film izle enstrüman çalıyorsan enstrümanını çal çağır bir arkadaşını yastık savaşı yapın oyun oynasın tavla oynasın kendini eğlendirmesini bil yoksa zor

0|0
    0|0
  • aç bir online oyuna başla :D şimdi o mesajı senin için paylaşmış dicemde mümkün değil muhtemelen başka birisi war :D üzülmeye değmezki bir şekilde oyalan biraz zor geçer ama alıştıgın zamanda bnu halini hatırlayıp gülersin.

0|0
    0|0
  • Filmle felan olmuyor o işler o acıyı yaşıycaksın yaşıycaksın ki kabuk bağlıcak bundan kaçış yok zaman diyorum herşeyin ilacı zaman :D Ama arkadaşlarınla derleşmek acını hafifleticektir

0|0
    0|0
    • Arkadaslarım tatilde ben bu küçücük ilçede bir başımayım okul açılana kadar.

• Ya aslında ark. konuşmak istemiyorum. Onlar anlamıyorlar bilirsin insanlar anca takma aman boşvr demeyi biliyo. Beni bu anlamda anlayıp dinlycek gerçek bir dosta sahip değilim galiba. Uyumak en iyisi galiba.

• benişmde dertleşicek az arkadaşım var ama olsun ya arkadaşlarınla olmak bile iyidir :D:D:D

• Full fantastik film izle :D

0|0
    0|0
    • Evet olabilir. Ben hep film izliyorum ama aşk olunca unutmak zor oluyo :)

• Milva-Lungo La Strada, Ólöf Arnalds - Ég Umvef Hjarta Mitt dinle

0|0
    0|0
  • Bence seni kastetmiş.

0|0
    0|0
    • Ama ayrıyız biz. Hemde o istedi. Ama öyle olmasını çok isterdim.

• Rica ederim, hiç bir sorun yok. Yalnız cevap verebilmem için ayarlardan arkadaş olmayanlara mesajlarını açman gerekir. Cevap veremiyorum.

• Bilmiyordum. Açtım şimdi galiba.

• uyu

0|0
    0|0
    • Artık uykumda yok unutmak için o kadar çok uyudum ki.

• Öyle tabiki ama bu acıyıda geçiştircek bişeyler istiyorum bu süre zarfında.

• iç öyleyse. sanki ilk defa bu acıyı sen yaşıyorsun. abartma. herkesin yeri doldurulur. rahat ol.

• facebooka fazla takılma.

0|0
    0|0
  • bu korkuyu yenebilmek için sürekli irtibat halinde olmak ve konuşmak gerekiyor sanırım

0|0
    0|0
  • yapıcak birşey kalmamış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende seninle aynı durumdayım onun profilinde sayfayı yenileyip duruyorum. Ben çok denedim film izlemekle kitap okumakla falan geçmiyo içim acıya acıya unutmayı bekliyorum. İlk günkü gibi değil gerçekten zamanla daha az üzülüyorum. İlk günler onun o yazdıklarını görünce donup kalıyodum yüzümün rengi değişiyodu sanki dünyada aşk acısı çeken bir ben varmışım gibi oluyodu ama 2 hafta oldu artık eskisi gibi değil daha az üzülüyorum daha az acı çekiyorum. Dünyada aşk acısından daha büyük acılar var ölüm gibi aşk acısı bunun yanında hiç birşey.

0|0
    0|0
  • Başka biriyle konuşmaya başla.. Hoşlandığın ya da senden hoşlanan birileri vardır elbette. Bu seni oyalar.

0|0
    0|0
  • Birileriyle dertleş internetten

1|0
    0|0
Yükleniyor...