Sizce beşiktaş tırabzon maçında olimpiyat sdatı seyirci rekorunu kırarmı??

sizce beşiktaş tırabzon maçında olimpiyat sdatı seyirci rekorunu kırarmı yani beşiktaş taraftarı olimpiyatı doldururmu

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Çarşı boş stada karşı. ♥ Çarşı elinden geldiği kadar doldurur. Olmadı birkaç Trabzonluya bize her yer Trabzon der gaza getirir Beşiktaşlı yapar. :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktaş taraftarı gelir de..bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Tabii carsi ♥

0|1
    0|1
  • kırar kardeşim Beşiktaş taraftarı alışıktır rekorlara

bknz:desibel rekoru:)

0|0
    0|1
    • Ah be kardeşim beşiktaş decibel diyosunuz hala hiçbir kayıtta yok resmi olarak desibel rekoru Ultraslandadır resmi kayıtlara böle geçmiştir dünyada hatta basketboldada desibel rekoru ultraslandadır buda kayıt altına alındı. Yani ölçüm gerekir resmi kayıt gerekir kardeşim

Erkekler Ne Diyor 8

• Kıramaz. O stadı Galatasaray Fenerbahçe maçında 75.000 seyirciyle Ultraslan kırmıştır o maçta fenerli seyircilerde mevcuttu geriye kalanda güvenlikti ztn :) Hatta hatırlamayanlar 2-2 lik maçtı fener öne geçiyo 1 dk geçmeden gs gol atıyo fener 2.yi atıyo yine gs atıyo hatta Pratezin vurupta hakan Şükürün kafasına gol atıp 2-2 biten maçta kırılmıştır link

0|0
    0|1
    • sende söylüyorsun fenerli taraftarlarla beraber diye o maç yarı yarıyaydı mühim olan tek başına kırmak kardeş yaa varya ulta aslan dünyanın bir numarası yaa kırmadık rekoruyok ama ne işse bunu kinse bilmiyor sen dünyadaki insanlara sorsana ultra aslan diye bir gurup tanıyorlarmı? bide çarşıyı sor cevabını alırsın

• olabilir.olmasa da fark etmez çArşı affetmez

0|0
    0|0
  • Olimpiyat takımı 3 sıra geri atar. Rekor falan beklemeyin.

0|0
    0|2
  • beşiktaş inönüyü dolduramıyo,trabzon avni akeri olimpiyatı nasıl dolduracaklar.

0|1
    0|2
  • sanmıyorum. olsa gzel olur aslında ama zor.

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum. Cok zor...

0|0
    0|0
  • kırar

0|0
    0|1
  • o stat ömrü billah 1 kere doldu o da milan liverpool maçı

0|0
    0|0
Yükleniyor...