Vicut sikilasdirma egzersizleri

Lutfen yardim edin...en kisa surede hangi egzersizler ile vicudumu sikilashdira bilirim? daha siki bacaklara ve ve simsiki bir karina sahip olmak isdiyorum! Simdiden tesekkurler))))

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bacaklar için koşman hızlı yürümen zıplaman ve ayaklarınla destek aralak ağırlık kaldırman.

karın için mekik ve

1- gövdeyi yana döndürme,

2- gövdeyi öne eğme yanlara döndürme,

3- çömelerek bacakları geriye fırlatma,

4- gövdeyi geriye bükme,

5- gövdeyi yana bükme,

6- gövdeyi döndürerek öne eğme,

7- yana hamle diz üzerine eğilme,

10- kalçayi kaldırma,

11- çömelme ve eğilme,

12- koordinasyon hareketi

bunlar hem karın hem bacak ve ekstra bölgeler için iyi gelebilir. ordu jimnastiğidir.herhangi araç gerece ihtiyaç yoktur en az 1 ay günlük rutin sabah ve öğlen yapman faydasını gösterecektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• azerbaycanlı kızların vücutları zaten sıkı.

ip atlamalısın, koşmalısın karın için bunlar kesin.

0|0
    0|0
    • Azeri olduqumu nerden anladin?

• o zaman ben tekrar azerbaycan'a geleyim güzel iş varsa, ama ev almak çok zor sizin orada. o parayla türkiyede 3 tane ev alınıyor

• beli ev bahalidi!

• Plates topu ile yapabileceğin bi' çok hareket var..

0|0
    0|0
  • o ne

0|0
    0|0
  • Fazla kiloların varsa bir kere bunları egzersizle eritemezsin. Kardiyo yapman gerek. Ama kilon normal sadece sıkılıaşmak istiyorsan mekik ile karnını , squat ile de kalcanı şekle sokabilirsin.

0|0
    0|0
    • Fazla kilolarım yok...sadece vicudumu sıkılaşdırmak isdiyorum!

• Tavsiyem squattır internetten daha iyi şekilde araştırabilrsin genelde bayanların faydalı buldugu bir harekettir. onun dışında spor salonu tabi ki en iyi alternatif olur ''plates ve step '' . Şimdiden kolay gelsin spor bayanlar için çok büyük bir artıdır :))

• link

bu hareketleri deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • günlük 100 mekik 60 şınav çek

0|0
    0|0
  • Sıkılaştıramazsın. Tek yolu koşmak. Her gün yarım saat koş ve hızlı koş.

0|0
    0|0
  • mekik ve bacak çalışmalısın. spor salonuna git. üst bacak mı?

0|0
    0|0
    • benim kilo ile bir problemim yok vicudumda siki amma daha siki olmasini isdiyorum...ust bacakmi diye sordun ya evet ust bacaqimindaha siki olmasini isdiyorum)

• üst bacak egsersizleri var. zayıflatma değil sıkılaştırma. kasa dönüşüyor o lop lop olan yerler. tavsite ederim. spor demek zayıflamak değildir sadece.

• lop lop eden bir yerim yok ALLAHA sukur))yinede tesekkur ederim)

• pilates

0|0
    0|0
  • kışın çalıştırıcaktın motoru

0|0
    0|0
    • benim oyle problemli bir vicudum yok sadece biraz daha sikilashdirmak isdiyorum!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...