Sizce ne düşünüyor olabilir?

Merhaba.

Ben üniversite öğrencisiyim. Okulda sürekli gördüğüm bir bayan vardı. Hoşuma gidiyordu. Ancak sonrada farkettim ki kendisi benim üst komşum oluyormuş, tesadüfün böylesi. Hal böyle olunca bende kendisini facebooktan ekledim ve konuşmaya başldık. Bir kaç gün konuştuktan sonra kendisi sevgilim olup olmadığını sordu ve böylelikle bu konuyu kendisi başlatmış oldu. 1-2 hafta boyunca böyle ilişki konularından bahsettik. Bana, 2 ay önce ilişkisinin bitiğini ve aldatıldığını söyledi. Bir daha eski ilişkisiyle ilgili birşey duymak istemediğini de söyledi. Bizim aramız gitgide oluyordu ancak bir müddet sonra mesajlarıma cevap verilmediğini gördüm. Bu da nefret ettiğim şeylerin en başında gelir. Bende bu durumda, kendisiyle artık görüşmek istemediğimi, aklının başka biyerlerde olduğunu söyledim ve o da peki görüşmeyelim artık dedi. Kendisini facebooktan ve telefon rehberimden sildim. Yaklaşık 1 ay oldu görüşmüyoruz. Önümüzdeki ay tekrar okul başlayacak ve kendisi üst komşum. Sizce kendisi ne düşünüyordur veya siz onun yerinde olsanız ne düşünürdünüz? Merak ediyorum..

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• konuşmazdım tabiki yüzsüzlk yapacak halim yokya olgun olup arkadaşça devam ettirmelydn siz erkekelr çocuk gibi oluysnz

0|0
    0|0
  • kesnlkle knuşmazdm. akln bşka yerde diyip bni azarlayan bryle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...