Uzun biraz okursanız teşekkür ederim. Benim ilkokuldan 2 tane arkadasım vardı . çoçukların ikiside benden

hoşlanıyorlarmış. fakat bırısı diğerını benden hoşlandığını önceden soylemıs yanı bırı diğerının benden hoşlandığını bılıyor ama otekı bılmıyor. neyse ikiside bana açıldı ama diğerı kalleşlik yapmış sayılmıyormu arfkadasının benden hoşlandığını ve de ona soyledıgını bile bile bana açıldı. xonra ben dıgerıyle çıkmaya başlayınca benı faceden msn den sıldı. bu ne demek? bende şimdi onu yenıden ekledim ama arkadaşça ve facesıne yazmış kı bu face demı kapasam acaba .. yazmış. bıde erkek arkadaşıma sormus sen mı soyledın benı eklesın dıye demıs ama bana sormadı . teşekkür ederım sagolun

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ikiside sana teklif etti sen birini seçtin biri diğerine kalleşlik yaptı seni sevdiğini bile bile geldi oda teklif etti sen birini seçtin ama diğerinide arkadaş bile olsa yanında istiyosun nasıl bir ilişki bu be

0|0
    0|0
    • aslında kafamda soru işaretı ne bılıyomusun acaba yanlış kısıyımı tercıh ettım ..

• :) et ete degsın dıyoın yanı

• o kadar ilerisine sen karar vereceksin ama benim için öyle :)

Erkekler Ne Diyor 4

• senin burda hesaba katmadığın bir şey vardedinya ikisde hoşlanmış ama biri daha önce söylemiş o zaman arkada kalan sevmeyecek mi yani hadi git kalbine söyle bunu kalleşlik sayılmaz sevdiği insanı paylaşmak istememiş ama sen diğerini tercih edince yakınıda olmamış sebebi bu altında çok bişey aramamak lazım sonuçta seni rahatsız etmiyor değil mi? uzaklaş istemiş olabilir her olayın bir asıl nedeni vardır

0|0
    0|0
    • benı rahatsız etmedı asla otekıyle çıkmaya başlayınca benı sılmıs faceden . sımdı ben yıne ekledim onu ımalı ımalı paylaşımlar yapıyor acaba hala benı dusunuyormu

• ee zaten o yüzden öyle şeyler yapıyorya

• Herkes Kalleş

0|0
    0|0
  • valla guzel kardesim bu soruyu okurken bildigin okul yillarina geri dondum..sen hangisinden hoslaniyorsan onunla ilgilenmeye devam et oteki arkadasi hiic tinlama bile..kiskancliga yol acar, buda iliskinin baslamadan bitmesine

0|0
    0|0
  • Kalleşlik yapmış oluyor mu bence oluyor. Silmesi görüşmemek daha uygun aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...