Ne olacak benim bu halim. :(

Arkadaşlar kilolarımla dalga konusu olmaya başladım. Boyum 168 ve 60 kiloyum aslında çok kilolu değilim. Ama kilolarım orantısız dağılıyor hep üst bölgeme alıyorum. Bel çevrem çok kalın tabiri caizse simitlerim var. :) Ve 2 içinde 10 kilo vermek istiyorum neler yapabilirim? Oruç tutuyorum. Ramazanda nasıl yemeliyim? Birde kendimi tamamen değiştirmek istiyorum görünüş açısından.Saçımı boyatıcam. Beyaz tenliyim siyaha yakın kahverengi gözlerim var. Şu an saçlarım siyah. Ben kızıl ya da karamel düşünüyorum. Hangisi daha uygun olur.? Hani bu 2 ay sonra benle dalga geçen insanları saşırmak. Aaa çok değişmişsin dedirtmek istiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var!

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çeşitli vücut kremleriyle kendine bakım yap. Yemeği eğer hızlı yiyorsan yavaş yavaş ye, çok çiğne öyle yut. Bu sayede az yemek yersin ve doyarsın. Bolca sıvı tüket. Başka yapman gereken birşey yok ramazan olduğu için. Bu ay bittikten sonrada düzenli spora başlarsan çok iyi olur arkadaşım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Vücut ölçülerini yazabilir misin?

1|0
    0|0
    • 89 72 90. Belde problem var belde. :)

• Spor eğitmeni ya da o tarz bir şey mi mesleğin ? Bence manken gibi olamam ya neyse :)

• 2 kilo verdin mi öncelikle hissedersin zaten vermeye başladığını.Olursun manken gibi bence.bne çıkcıam şimdi gelirim ama kısa zamanda.

• Ezelin doktoruna gitmen lazım...:)...

0|0
    0|0
    • Adres ver adres. :)

• Hayır.Değilim.

• sen böyle kalırsın artık hem evde hemde kilolarlan...Genelde kızlardan hiç zayıflayanı görmedim su içse yarıyor.Baya bir aç kalman lazım survivor a filan git bence oruç kesmes...:)

• herbalife diye tarım bakanlığından onaylı ürün var ben kullanıyorum sana da tavsiye ederim hem sağlıklı hem de hızlı bir şekilde kilo verirsin çevremde çok iyi sonuçlar alan tanıdıklarım var bir düşün derim

0|0
    0|0
  • Resmini görsek belki yardımcı olabilridik. Ama şuan için kiloların ideal. İftardan sonra düzenli olarak yürüyüş yap. Aldığın kalorileri yakmana yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • mideyi kesecek spora başlayacaksın. bol bol mekik çekersin bel çevresi için. bu iş olur.

0|0
    0|0
    • verilir verilmesine ama bunların beklediği farklı. ramazanı kilo verme ayı gibi görenlere sinir oluyorum.

• Amasyali sende mi? :)

• Malesef :D

Kızlar Ne Diyor 2

• ramazanda kilo verilmez şunu bir öğrenin.

ikinici olarak az yiyeceksin bol su içeceksin ve spor yapacaksın.

0|0
    0|0
  • yemeği çok çiğne az ye örneğin iftarda çorba iç 10 15 dk sonra diğer yemeklere geç yoğurt ye yeşil çay iç her gün sirke de iyi yaktırır iftardan sonra yarım saatte olsa yürümeye çalış beyaz tenliysen kızıl iyi gider ayrıca değişme sadece dış görünüşle olmaz ve başkalarının senin hakkında ne düşündüklerini önemsememeye çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...