Yüzgörümlüğü için tavsiyeye ihtiyacım var arkadaşlar

Arkadaşlar nasipse bir ay sonra evleneceğim. Nişamlım ogün için özellikle manevi bir değeri olması açısından saklayabileceği bir yüzgörümlüğü istiyor. İlla altın olmasının şart olmadığını söyledi. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum.

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• ikinizin isminin yazılı olduğu bir kolye olabilir. hem boynundan bile çıkartmak istemeez. ben bile şuanda öyle bişey yapsam mı diye düşünüyorum. eşimle adımı yazdırıp ama biraz bekliycem çocuğumun adıyla yazdırıcam :D

0|0
    0|0
    • Evet bu güzel olabilir gerçekten :)

• Bencede ikinizin ismi olan bir kolye olsun ya da senin Bas harfin kalp Onun Bas harfli bir kolye

• Biraz daha araştırayım bakalım. Daha başka birşey çıkmazsa aklıma yatan bu öneriyi uygularım.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• manevi değeri olması açısından demiş altın takamaz zaten öyle sıra sıra bence zarif bir kolye al kullanabileceği bir hediye olsun

0|0
    0|0
  • pakedin açılışı yapılıyor hoop ver bakalım kaporamı. kadınlarda da ne bu böyle ticari mal olma sevdası.

0|0
    0|0
    • Maddi değeri için değil. Saklayabileceği manevi değeri olacak birşey istiyor.

• evet öyle derler genelde

• aile yadirari birsey varmi yüzük kolye gibi

0|0
    0|0
    • kucuk altin gerek halk dilinde cegrek altin :)

• Malesef. O tarz birşey olsa çok güzel olurdu cidden.

• yüz görümlüğü ne kadar saçma olsa da bir beyaz altın küçük kolye alabilirsin.

0|0
    0|0
    • Güzel fikir. Bir iki model linki verebilir misiniz fikir vermesi açısından. Pek zevkli biri değilim de :)

• pırlanta kolyeee

0|0
    0|0
    • Güzel fikir. Bir iki model linki verebilir misiniz fikir vermesi açısından. Pek zevkli biri değilim de :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kucuk altin gerek halk dilinde cegrek altin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...