Evleniyor ve ben seyrediyorum

1 seneyi askın bir iliskim vardı ama onun nişanlı olduğunu öğrendim hemde 7 yıllık sevgilisiyle. Son 6 aydır nişanlı. Ben üzgünüm ama hissizim ne zaman patlarım bilmiyorum. Aradım onu acmadı bende o kıza mesaj attim tabu haber hemen gitmiş bey efendi beni arıyor bana hesap soruyo ne yapmaya çalışıyorsun neden oyle dedin diye bağırmaya başladı senin mutsuz olmanı istiyorum dedim sen bana birşey yapamazsın ben zaten mutsuzum anliyor musun ben seninle de mutsuzum onunla da mutsuzum ne sen umrumdasin nede o ister evlensin ister evlenmesin umrumda degil dedi. O zmN neden evleniyorsun dedim sanan e dedi. Peki nişanlı oldugun halde neden görüştün benimle neden özlediğini söyledin neden bana umut verdin ? Benim sana olan duygularımı biliyorsun beden ben sana her zaman geldigimde beni kabul ettin kovsaydın istemseydin beni dedim. O an oyle istedim yapamazdim dedi neden peki dedim o an oyle yasamak istedim dedi zaten Nişanda birden bire oldu dei. Halbuki bürden bire olmadı kız sehir disindaydi sürekli gidip geliyordu arkadasıma gidiyorum deyip tabi. Sonra bana dedi ki sen nedn mutsuzsun? Bede evleniyirsun beni kandirdin dedim. Emin ol dedi hayatta daha buyuk sorunkar var sen benim ne yasadigimi bilmiyirsun nelerle ugrastigimi bilmiyorsun anlat dedim sanan ne dedi bagirdi sonra teli kapatti. Ben onun mutsuz olmasını istiyorum Ramazan dan sonra evlenirler Ve ben bunu nasil unutcam bilmiyorum :///

Güncellemeler:
Bir de diyor ki elinden geleni ardına koyma ne yaparsan yap umrumda degil ölsen umrumda olmaz o kız benden ayrılmaz bende ondan

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• :(

yuh diyorum sundaki yüreğe bak bence boşuna onu düşünüyorsun salla

demekki ALLAH da bunu istemedi çünkü biliyordu sana layık biri olmadina..

hem sana böyle tepki vermesi hiç güzel değil bence sevinmelisin ondan kurtulduna nedeni dersen böyle erkekten sana Hayır gelmez merak etme ALLAH büyüktür derim bedua filanda etme sakın çünkü bedua eden kendine eder.

ALLAH ISLAH EYLESİN deki o bilir ne edeceni.

1|0
    0|0
    • Beddua etmem etmedim allahından bulsun dedim ama o çektiği sıkıntıyı ben görmek isterim

• en güzeli de o.

bence görünce sende üzülürdün

Erkekler Ne Diyor 9

• hey maaşallah hey maaşallah.sen adamla 1 seneyi aşkın süre gezdin ama öğrenmedin bunları öyle mi?alkış.

0|0
    0|0
  • deyyus kımdır?bknz soruda ki damat

1|0
    0|0
  • Vazgeçmek bir tercih değil zorunluluktur

0|0
    0|0
  • Blöf yapmış bir insan sevmediğiyle çıkar mı 7 yıl sen sus diye öyle konuşmuş çok sahtekarmış

1|0
    0|0
    • bencede o.O

• Çık nişanlısının karşısına anlat dök içini ne kadar kalitesiz olduğunu görsün

• Anlattim ama umrumda olmadı kandırmış olmalı onu da Allah bilir ne dei benim icin

• çok kötü bir deneyimm. zor olur ama anlatırsın umarım.

arkadaşlarınla takıl. eve kapanma sakın. yoksa hep aklına gelir

0|0
    0|0
  • zor bir durum

böyle bir şerefsiz için artık üzülme bir şekilde uzaklaş oralardan görmezden gelmeyi başarınca hayatın daha fazla yolunda gidecek

0|0
    0|0
  • Damat ata binmiş ya nasip demiş

0|0
    0|0
  • seyretmeye devam et farklı birşey yapma

0|0
    0|0
  • boşver nasip değilmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1