Erkekler çok kızdığınız birisinden en fazla kaç kez intikam almışsınızdır?

Kuyruk acınız, ,intikam hissiniz ne zaman biter ? Karşı tarafı kaç kez bunaltmaya çalışırsınız bunu merak ediyorum. Çocuğun biri bana çok kızdı benden 5 kez bunun intikamını aldı belki hala benimle uğraşacak . Sizce birisinden 5 kez intikam almak normal mi? Niye bu kadar uğraşıyor anlamadım bu sebeble bu soru ortaya çıktı.Cevabınız nedir? İntikamla işim olmaz diyecekler cevap yazmasın lütfen

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• normal bir durum değil bu seni çok sevdiği içindir bu kadar intikam alması onun kalbini büyük derecede kırmıssın anlasılan

1|0
    0|0
    • Başkasını sevdiğini söylüyor

• harikasın şekerim süper anlamıssın hemde anlattıgın kadarıyla bu kadar yardımcı olabildim resmii görebilseydim cocugun sana hayat hikayesini cıkarırdım

• Peki iyi niyetli olma ihtimali yok mu belki sadece özür dilememi istiyordur olamaz mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• allahın hakkı 3'tür.2sini peşin aldım birini karttan çektik...hey allam yaa.

0|0
    1|0
  • İntikam almam ben.

0|0
    0|0
  • intikam almak kadınların işi.en ufak bişi de intikam düşünürler bizim daha önemli işlerimiz var intikamdan :)

0|0
    0|0
    • Benden intikam alan erkekti:)) herkes aynı değil demekki genellemeyelim

• Bence karekter meselesi kadınında erkeğinde çirkefi intikam meraklısı var öyle olmayanıda var

• sonuçta öyle ama genellemeye baktığın zaman kadınlar intikam peşinde :)

• daha da uğraşırdım şeninle senin benim durumuma düşene kadar intikamım bitmezdi. adama ne etin Allah bilir

0|0
    0|0
  • Bana karşı aldığı tavıra bağlı ömür boyu bırakmam belki yakasını :D

0|0
    0|0
    • Ya senin yaptıklarına karşılık vermiyorsa o zaman da devam eder misin ?

• Son kez yapardım sonra daha yapmazdım ^.^

• Yani sende bende yapılanı anormal buldun

• intikam aldıktan sonraki duygu halini hiç tatmadım ve tatmak ta istemiyorum. işim olmaz diyenim yazdım ki bizlerinde varlığından haberdar olun :) belki vazgeçersiniz

0|0
    0|0
    • Ben birşey yapmıyorum benden defalarca intikam alınıyor!

• Haklısın ama sevince böyle oluyor bir gün sende anlarsın

• anlamak istemem, yani bulaşmak istemem böyle bir duruma, neyse belki siz haklısınız kendi açınızdan bilemem.

• İntikamla işim olmaz

0|0
    0|0
  • neler yaptında gariban cocuk şintikam yeminleri etti kim bilir.

0|0
    0|0
    • Mühendis günahımı alma ağar birşey yapmadım çocuğa biraz trip yapmıştım gurur yaptı

• egoistim hoşlandığım hatta aşık olduğum kızdan nefret etme derecesine geldim ama şimdi sorsan hala hoşlanırım ve aşk ? aşk bitti be kardeş geçti gitti

0|0
    0|0
    • Bizim durumda seninkine benziyor kızı hiç affetmeyecek misin yani kız gelip özür dilese yumuşazsın değil mi?( gerçi ben bir daha onunla konuşmak istemem ama merak ettim)

• Kizdan hala etkileniyorum ama ben artik asla adim atmam. Ama kendisinin bir nasilsin mesaji bile belki aramizdaki sorunlari cozmede etkili olabilir

• sinirim geçene kadar

0|0
    0|0
  • sürekli alırım intikamımı

0|0
    0|0
    • Bir kez intikam almak içini soğutmuyor mu neden sürekli? Bir yerden sonra sıkılmaz mısın?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...