Hiç çıkma teklifi almıyorum

20 yasındayım hiç çıkma teklifi almıyorum. tamam çok güzel değilim ama fiziğimi güzel buluyorum.

Çok dışarı çıkmam arkadaşımda çok yok.

Birtane samimi arkadaşım var işte onunla gezdiğimiz zaman erkeklerin bana baktığını görüyorum. Ama o kadar.

Bazen sürekli bakıyolar içime gircek gibi.

Ama neden tanışma teklifi almıyorum kafama takıldı

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• bir komşum var.hicran teyze...o da senin gibiymiş gençliğinde ilk adım ondan gelsin triplerine gire gire 80 yaşına geldi hala bekar...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• çıkma teklifi etme gibi bir derdim yok ama seninle tanışmak isterim aynı sıkıntı bende de var sen kızsın ben erkeğim belki birbirimizin sorunlarını anlıyabiliriz yardımcı olabiliriz sen bana akıl verebilirsin bende sana olmaz mı

0|0
    0|0
  • erkekler sana bakıyorda sen onlara bakıyonmu:d bazı zebaniler gibi hep yere bakıyosnz erkekler nasl gelsn sıze:d

0|0
    0|0
  • teklif eden yoksa, sen git teklif et.. neden erkeklerden bekliyorsunuz her şeyi... ayrıca şu an bakan varsa sevgilin olunca oturduğun yerde ya da yolda sana bakanlar olacak.. demek ki ilgi çekiyorsun.. dert etme daha yaş 20..

0|0
    0|0
  • Bu şartlarda ancak asansörle çıkma teklifi alman normal.

0|0
    0|0
  • Kendinden bahsetsen biraz?

0|0
    0|0
  • Facebook kullan orda fazlasıyla kalbi bacak arasında atan insan mevcut istemediğin kadar teklif alırsın.

0|0
    1|1
  • sosyal ortamlarda bulunmalısın sokaktan herhangi birinin sana çıkma teklifi etmesine zaten fırsatta vermiyormuşsun şikayetin yersiz sana çıkma teklifi ediyorum sosyal ortamlara ÇIK ;)

0|0
    0|0
  • iyide sokakta tanımadıgın birindenmi teklif almayı bekliyorsun?

arkadaşların olacakki tanışasın falan..

0|0
    0|0
  • Selam tanışalım mı sdfhsdfh

0|0
    0|0
  • asosyal olma

0|0
    0|0
  • Yeni arkadaşlar edin.

0|0
    0|0
  • güzel olup olmaman önemli degilki kalbin güzel olsun yeter

0|0
    0|0
  • nerelisin sen bu işler çevre olmadan kimse göremeden zor.

0|0
    0|0
  • alırsın alırsın daha neler alırsın neler

0|0
    0|0
  • ortam yok bul burdan bir adam onla konuş telefonda.hem alışırma olur gerçeği için

0|0
    0|0
  • tamam ilk ben teklif etmiş olayım ekle tanışalım :))

0|0
    0|0
  • Bende hiç teklifalmıyorum

0|0
    0|0
  • cevren olmadan bulman cok zor once cevre yap sonra gerisi gelir ;)

0|0
    0|0
  • birşey olmaz iyisini kaparsın birgün

0|0
    0|0
  • benimlen çıkabilirmisin ?

0|0
    0|0
  • işte onların amacı gram hesabı :D bence tanışma teklifi alma başka yerlere gider tabi razıysan sorun yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok içine kapanık olmazsan zaten teklifler kendiliğinden gelir

0|1
    0|0
  • Canm bak bende senin yaşlarında az teklif alıyordum ama biryerlerden hep gizli aşıklarım çıkıyordu meğersem benden çok çekiniyorlarmış sonraları daha fazla kişiyle tanıştım yakından tanıyınca bana daha çok teklif gelir oldu. Şimdi çoğu kıza göre daha fazla ilgi görüyorum ve hala uzaktan gelen teklifler az.Sana tavsiyem muhakkak tanışmaya bak teklifler artacaktır bir kaç gruba gir onlarla gez aralarından seninle ilgilenenler çıkacaktır. Birde farklı tarzlar deneyerek albenini artırabileceğini unutma.

0|0
    0|1
    • Bu son zamanlari cok icime kapanik oldum neden bilmiyorum. Ama duzeltmek istiyorum daha cok arkadas edinmeye calisacam.

Benimde varmidir gizli asklarim merak etim simdi:P

Nasil farkli tarzlar orasini anayamadim?

• Evet biraz suratsizdim bu son zamanlar.

Artik guller yuzlu olucam.

Tamam oyle yapiyim bide.

• Takma kafana düzelir zamanla

Yükleniyor...