Hesabın yarısını öder misin diyen erkek(!)

Sevgilim olmaya aday çocukla yemeğe çıkalım dedim. Yedik içtik güzelde, bana hesabın yarısını öder misin diye teklif etti.

İçimden yuh dedim yuh. Sen erkeksin yahu. SEN ERKEKSİN. Centilmen olur insan biraz da, hesabı öder.

Haksız mıyım?

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• centilmen lafını bbence para yiyen bir kadın üretti ne alakası varki belki cocugun ödiyecek durumu var seni deniyor ya da gerçekten parası yok ama senide kaybetmek istemiyor parası olmadıgı için seni kaybetmesinden korkuyor ayrıca kadın erkek eşitti bu konularda niye erkek centilmen oluyor anlamıyorum bu yüzden bende aynısını yapıyorum birz halden anlayın

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 100m kaç saniyede koşuyorsun cüzdan evde kalmış deseydi daha mı iyiydi?düşüncesizlik yapma!

1|4
    0|0
  • Yeri gelince kadın erkek eşit yeri gelince kadınlar çiçöktür değilmi :) aferin çocuğa alnından öptüm

2|3
    0|0
  • Hesabı neden erkek öder?

1|3
    0|0
  • Bu normalde etik değil fakat istemeyerek bu duruma düşmesi normal karşılanabilir fakat karakterinde varsa hoş değil. Tabii ilerde daha iyi tanırsınız..

1|0
    0|0
  • Dışından ne dedin peki.

0|0
    0|0
  • Gerizekalı hiç düşünmemişmi yemeğe çıkarıyomda neyle çıkarıyom :D Acayip güldüm yav :F

0|0
    0|0
  • hangi ormanda tanıştınız. hesap duşundugunden fazla geldiysede yarısını istemek yerine bunu uygun dille soyler.

0|0
    0|1
  • Maddi durumu iyi mi çocuğun ?

0|0
    0|0
  • ilkinde öderim sonrasını bölüşürüz.

0|0
    0|0
  • çok haklısın canım bir bayana ilk yemekte böyle denmez ki aslında hiç denmez

0|0
    0|2
  • adamın bir zorunluluğu kardeşim

0|0
    0|0
  • ödiyeceksin tabi

0|1
    0|0
  • ikinizde öalışıyorsanız veya ikinizde öğrenciyseniz 2 tarafın ödemesi normal olandır.o erkeğin ödemesi günleri geride kaldı.o zamanar kdınların çoğu ev kadınıydı öyle normal karşılanıyordu.

0|1
    0|0
  • Çocuğun yanında o kadar parası yoktur belki...

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Mantıklı.

Kimse senin yediğinin içtiğinin parasını ödemek zorunda değil.

1|5
    0|0
  • haksızsın onun söylemesi hoş değil kabul ama senin centilmenliği cepten çıkan parayla ölçmen daha çirkin. belki zor durumda hesap tahmininden fazla geldi erkekler bizim yiyip içtiğimizin parasını ödemek için mi çalışıyor?

0|4
    0|0
  • Benim erkek kardesim henuz calismiyor ve okuyorken kiz arkadasini disari cikardiginda cebine parasini koyardim ve kiz arkadasinin yaninda mahcup olmasini istemezdim. Bana gore hesap ayri bir kulturdur. Ogrenciler hesap konsudunda birbirine destek olmali ama ben bu vakitten sonra disari ciktigim insanin hesabimi odememesinden rahatsizlik duyarim ve ona saygi duymam. Disari ciktigim insan muhtemelen benim jenerasyonum olacaktir. 33 yasindaki bir adam bir kadina hesap odettiriyorsa onun kisiliginde ciddi bir sorun vardir. Maddi sıkıntısi olan kisi simitciye goturur. 2 tl oder ama kadina karsi sayginligini korur

1|2
    0|0
  • Cocuk biraz ayıp etmiş. İlk yemekte böyle yapılmaması gerekir. Ama hesabı yarı yarıya ödemek mantıklı. Ancak bir erkeğin ilk buluşmasında bunu yapması mantıklı değil.

0|0
    0|1
  • ne kdrlik yediginize bagli, sen simdi siparis verdiysen hicbisey umursamadan, bende cocugun yaptigini yapar arkana birde tekme atar hadi yollu yolluna :D

0|1
    0|0
  • bu çocukla olmaz ciddiyim benimde basıma geldi.sevgilim benden para ister duruma geldi ne saygı ne sevgi mutluda olamadık kesınlıkleee olmaz.gerçi çocugun parası yoktr belki yoksada ona göre davrancaktı yanii.

0|0
    0|3
  • Nereden buluyorsunuz şu hanzoları anlamıyorum valla

0|1
    0|6
  • yok artık ya en nefret ettiğim şey ya gerizekalı neyine güvenerek yemege çıkarmış seni

0|0
    1|4
  • fena öküzmüş

0|0
    0|5
  • ogrenciyseniz o soylemeden senin elini cebine atman ve yediklerinin tutarını vermen gerekir. sonuçta yediğimiz ictigimiz şeylerin parası ailelerin ceplerinden çıkıyor bir başkasının ailesine yük olmamak lazım hemde ilk buluşmada

0|1
    0|0
  • ilk buluşmada bari o ödeseydi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...