Onu çok özledim...

12 gündür ayrıyız sadece normal arkadaş olarak arıyo mesaj atıyor ismimle hitap etmesi canımı çok yakıyo onu çok özlediğimi söylemek istiyorum canım demek istiyorum ama onu tamamen kaybederim diye dilimi susturuyorum ama yüreğimi susturamıyorum :( eski günlerimize dönmek istiyorum bana yine canım demesini ama ne yapacağımı bilmiyorum bu konuları açarsam daha çok uzaklaşmasından korkuyorum sizce ne yapabilirim siz ne önerirsiniz

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten uzaklaşmış ve araya mesafe ve resmiyet koymuş,sanırım kafasında sonlandırmış ilişkiyi,zorlama istersen,daha fazla acı çekersin,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ciddi anlamda bir ayrılık olsa aramayacaktır. Ama onun da içinde kıvılcım var. Bamteline dokunmayı dene arkadaşım. Kıvılcım tekrar ateşlenebilir.

0|0
    0|0
  • ayrılırken ki olay önemli. kim ne bok yedi. kim haklı kim haksız.. daha doğrusu kim daha haklı kim az haklı onu söle ona göre cevap vercem

0|0
    0|0
  • Sana bir sır vereyimmi Oda seni özlüyor aslında araya mesafe koyması gururunun esiri olusunu buyuk bı erdemmıs gıbı sana gösterme çabasından ... ;)

0|0
    0|0
  • bende senle aynı durumdayım hergün calıştıgı yere gül gönderip duruyorum ama ben oldugumu söyleyemiyorum kaybederim diye çok korkuyorum

0|0
    0|0
  • Akışına bırak kendi döner eğer seviyorsa :)

0|0
    0|0
  • sen ondan daha cok uzak ve soguk davran ona

onun silahıyla vur onu

ya tamamen gitsin ya da senin olsun iki ihtimal var işte

ama zaten kaderinde varsa o da iki ihtimal varsa senin

yoksada aglamanın anlamı yok

salla

0|0
    0|0
  • seven insan sevdiğinden asla ayrılmaz üzmez kırmaz senden ayrıldığına göre aşk olasa bile kalbi ve mantığı seni sevmediği için senden ayrılmış bunlar olmayınca sana dönmesi zor gibi aşk tek başına yetmez

0|0
    0|0
  • Sevdiğini söyle gitsin. <3 Aşk her şeye değer. Ya kazanır ya da kaybedersin.

0|0
    0|0
  • biz niye böle olduk diye mesaj at :)

0|0
    0|0
  • aslında hiç konuşmadan bir ay geçirsen iş biter

0|0
    0|0
  • bilemiyorum ne yapsan

0|0
    0|0
  • 1 hafta daha bekle sıkıntı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senin olmadıktan sonra hayatında da olmasın koyver gitsin yaz şöyle upuzun bir mesaj aklından ne geçiyorsa :)

0|0
    0|0
  • face vs varsa bunu yayınla link

0|1
    0|0
Yükleniyor...