Değiştirmeye çalıştığınız ama başaramadığınız bir şey var mı ?

Değiştirmeye çalıştığınız ama başaramadığınız ne/ler var ?

Bu kişiliğiniz , hayatınız vs. ile ilgili olabilir .

0|0
18|48

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 47

• geçenlerde bir t-shirt almıştım.fişini kaybettim diye bir türlü değiştiremedim.bunun dışında değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.değiştirmeyi isteyip de değiştiremediğim herhangi bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Yanımda çalışan yardımcım bir çocuk vardı. daha çok toydu. Yerine göre saygısız yerine göre dikbaşlı. Kişiliğini değiştirip topluma kazandırmak için çok uğraştım. Olmadı.

1|0
    0|0
  • Hayır diyemiyorum çoğu zaman ve bu bazen aynı anda birçok şeye yetmek zorunda olmama neden oluyor. Yoruluyorum.

1|0
    0|0
  • ne yok ki hayatta verdğn tüm kararları düşün %90 ına aklına geldkçe keşke demyr musun? ama değiştiremyrsun o yzden değiştiremedklerimizi değil değiştrebldklerimizi yazsak daha kolay ve kısa olur :)

1|0
    0|0
  • Var desem çok mu kısa olur? Halbuki 10 kelime yazdım.

1|0
    0|0
  • Dağınık biriyimdir ben. Odamda herhangi küçük şey kolay kaybolacak kadar. Bunu değiştirmeye çok çalıştım ama bir süre sonra yine aynı şey oluyor dağıtıyorum. Değişmiyor yani :)

1|0
    0|0
  • Değiştirmeye gerek yok oldugu gibi yaşıcaksın işte zaten değişenden bana göre hayır gelmez muhakak eski izleri taşıyordur ya da taşıyorumdur :)

1|0
    0|0
  • Eski eşimin tavırları... zaten o nedenle ESKİ ... :)

1|0
    0|0
  • Sürekli uğraştığım ve hiç bir zaman başaramayacağım bir şey var: daha akıllı olmak. Ne kadar ilerlersem ilerleyeyim, o anki halimden memnun olmayacağım :)

1|0
    0|0
  • Tv kanalını değiştirmeye çalıştım ama kumandanın pili bitmişti ..

Cihazda şu yeni çıkan yuvarlak dandık seylerdendi Öyle bir zoruma gittiki psikolojım bozuldu

2 ay psikoloj gözetiminde kaldım şimdi bile rüyalarıma giriyo etkisinden çıkamıyorum ...

1|0
    0|0
  • Sinirimi kontrol etmeyi .. :)

2|0
    0|0
  • Her şeyim...

1|0
    0|0
  • Kendim %50 konumdayım bazen olaylara sinirleri alınmış gibi hiç bir şey olmamış gibi bakabiliyorum.

1|0
    0|0
  • senin var mıpeki? :)

1|0
    0|0
  • Bazı insanların bir takım yanlışları...

1|0
    0|1
  • Çok eskiden, kazandığım halde bir süre sonra bırakmak zorunda olduğum bilim ve sanat kursu vardı. Keşke, bırakmak zorunda olmasaydım.

1|0
    0|0
  • En çok geçmişimde okul hayatımı değiştirmek istemiştim, başarılı olmama rağmen bunu çok arzu etmiştim.

1|0
    0|0
  • Keske daha az düşünüp daha cok gülseydim.

1|0
    0|0
  • asabi hallerimi değiştirmek istedim ve başardım :)

1|0
    0|0
  • bir kadının karakterini değiştirmeye çalıştım olmadı

sonuç olarak öğrendiğim şey

kadınlar erkeğin eye kemiğinden yaratılmış olması

düzetmeye kalkarsan kırılır

1|0
    0|0
  • Karakterimdeki bazı şeylerden memnun değilim. Bunları değiştirmeyi başaramadım.

1|0
    0|0
  • İnsanlar...

1|0
    0|0
  • Var evet. Çocuk ruhlu olmam. Çok güler yüzlüyüm :) Sanırım bu kötü bir şey.

1|0
    0|0
  • narsistliğimi değiştiremiyorum..

1|0
    0|0
  • Şu vicdanımdan 1-2 kilo geri iade edebilsem çok güzel olacak :)

1|0
    0|0
  • ten rengim.zenci olmak istiyor.ilk denemem partnerim tarafından çikolata sosuna bulanarak olmuştu

1|0
    0|0
  • bu aralar arabayı değiştirmeye çalışıyorum :)

1|0
    0|0
  • Tembelliğimi değiştirmek istiyorum ama değiştirmeye üşeniyorum o.o

2|0
    0|1
  • sigarayı bırakmak

1|0
    0|0
  • kendimi değiştirmeye çalışıyorum bilgi birikim yabancı dil mesleki gelişim ama başarılımıyım hayır

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 18

• var. üşengeçliğim.değiştiremedim kaldı öyle

1|0
    0|0
  • fazla vicdanlıyım. bazen enayilik derecesinde. değişemiyorum yapacak bişey yok. salak yerine konmaya devam :)

1|0
    0|0
  • Kinciyim kurtulamıyorum :\

1|0
    0|0
  • var saç rengim,sarıydı bir zamanlar o kadar kendi saçımı özlüyorum ki hep doğal takılıyorum:))

1|0
    0|0
  • ruhum fırlama...)

1|0
    0|0
  • Aklıma geleni direk söylüyorum patavatsız değilim ama söylemedende duramıyorum :D

1|0
    0|0
  • ilişkimiz saçma sapan bir tartışmayla bitti keşkelerim var

1|0
    0|0
  • Olmaz mı ama isyan etmeyip imtihan bunda da var bir hayır demeyi öğrendim

1|0
    0|0
  • evet var. bir heykel var değişmiyor :(

1|0
    0|0
  • evet var bir insan :/

1|0
    0|0
  • sevgilim var malesef

1|0
    0|0
  • Dürtüsel davranan ve sonucunu düşünmeden hareket eden biriyim. Bir türlü değiştiremedim bunu.

1|0
    0|0
  • Kin tutarım. Bu gitse iyi olur.

0|0
    0|0
  • Ondan vazgecmek istiyorum ama olmuyor.

2|0
    0|0
  • bazen cok cekingen oluyorum bunu degistirmek isterdim

1|0
    0|0
  • Annemle babamin görüsleri, yani hersey hakkinda. Demek istedigim hayata bakis acilari bana cok yanlis geliyo :(

1|0
    0|0
  • memnunum herseyden cok sükür

1|0
    0|0
  • insanların benim hakkında söylediklerini çok takıyorum keşke değişebilsem :/

2|0
    0|0
    • Eleştiricilerin sözlerine o kadar itimat etme

Şimdiye kadar hiçbirinin heykeli dikilmemiştir .

• haklısın ama olmuyor :/

• Evet bu çok eskiden bende de vardı. Özgüvenini kazandığın ve kendini sevmeye başladığın vakit, insanları da takmamaya başlıyorsun. İşin çözümü bu

Yükleniyor...