Sevgilinizi bu şekilde görseniz ne yaparsınız ??

Yolda arkadaşlarınızla yürürken erkek/kız kendi cins arkadaşlarınızla diyelim veya herneyse sevgiliniz sizi aldattığı insanla kol kola karşınıza çıksa yolun ortasında ne yapardınız tepkiniz ne olurdu ?

0|0
1511

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• İlk önce önüme gelen bir banka oturur. ve sonra ona mesaj atarım.. Sanırım bunu itiraf etmeliyim artık dayanamıyorum. Seni aldattım hemde tek bir kişiyle değil.. Şimdi başka birini seviiyorum ve eliliği düşünüyoruz sanırım haftaya beni istemeye gelecekler.. Gururnla oynayıp seni yerin dibine soktuğum için üzgünüm.. :) (nihahahaha)

0|0
    0|0
  • herkez nekadar edepliymiş :) önce parmamdaki yüzüğü çekarır avcuna koyarım sonra karının saçından söleeee bir kavrarım :) gerisi doğaçlama

0|0
    0|0
  • Hiç takmadan her zaman yaptığım gibi kahkahalar atarak geçip sonra da onu tanımaz, hayatıma devam ederdim.

0|0
    0|0
  • Baştan aşağı süzer aşağılayıcı bir bakış atar alkış tutar ve bravo helal olsun derim.Bu kadar soğukkanlılık koyar adama :D

0|0
    0|0
  • ne yapacam orada bağırıpta kendimi rezil edecek de değilim.ayrılmak isterim doğal olarak ama yüzyüzeyken söylemem bunu orada kendimi tutamayıp ağlarım havaya girer iyice mesajla bitirirdim

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapmazdım tanımamazlıktan gelirdim garibim rezil olmasın sevgilisinin yanında !

0|0
    0|0
  • Önce sinirlerim bozulur ağlarım. Sonra sakinleşince de mesaj atar ayrılmak istediğimi söylerim.

0|0
    0|0
    • ne kadan relax önce arabamı bir yere parkederim sonra yayan devam ederim yoluma der gibi :D

• tabi aldatanada ağlanmaz aldatıldığına ağlanır 1 kere ağlamak yeterli :D

• ırgalamaz beni...

0|0
    0|0
    • sen zaten heryerden fırla ne bu rahatlık anlamıyomki

• napayım o sevgili yapmış ben kendimi küçük mü düşürecem bana değer vermeyen birini silerim anında yolda karşıma çıksalar da takmam bacadan evime düşse de takmam bittiği an biter

• boşol boşol boşol alçak karı :D :D

• suratına tükürürdüm

0|0
    0|0
  • Agzini burnunu dagitirim sen kim oluyosun ozurlu domuz mal pis sıkici camis derim

0|0
    0|0
  • Herkes kendine yakışanı yapar der çeker giderim .

0|0
    0|0
  • Bir bakışım yeter en ağırından.

0|0
    0|0
  • ezer geçerim sevene zulmedeni yakar geçerim

0|0
    0|0
    • o nasıl bir mısra söylerdi acaba bunu üzerine :D

acısada öldürmezz.. :D

• "Fuck you" derdim yanından geçerken sessizce.

0|0
    0|0
    • enterasan fikir :D

• Gece gece iyi degilsin uyu canim :D

• bende onu dicektim yatayım :D

Erkekler Ne Diyor 11

• o beni görünce yerin dibine girer zaten benim bişey yapmama gerek kalmaz..

0|0
    0|0
  • bu gün sansli günümdeyin ücüncü sinif biri ayarim olamazdi derdim sadece ve o arasa,sadece onu kullanmak icin görüsebilecegimi söylerdim.

0|0
    0|0
  • Öyle bir karaktersiz için saçımı kıpırdatacak değilim. Kendime kızarım ama. Neden düzgün insan seçemedim diye hayıflanırım.

0|1
    0|0
    • abi kıl değilmiydi o :D

• Saç kıpırdatmak değil, kıl kıpırdatmaktır o. adsdasdf

• "Öyle bir karaktersiz için saçımı kıpırdatacak değilim" saçımı değilde kılımı dıpırdatmazdım daha mantıklı değilmi abi ya da neyse senimi kırıcaz sende bizdensin :D

• O dakika bitmiştir. Ne bana yapacağı açıklamayı beklerim ne de bir daha yüzünü görürüm.

0|0
    0|0
  • önce döver sonra hayalkırıklığımı yaşarım acelem yok o konuda ;)

0|0
    0|0
  • Erkeğe dikkat et, bana yaptıysa sana da yapar der ve çeker giderdim...

0|0
    0|0
  • Döverdim o züppeyi

akillari olsa karsima cikmazlar

0|0
    0|0
  • yoluma bakarım ya

0|0
    0|0
  • ikisinide döverim

0|0
    0|0
  • yerden bir sağ taş alırım bir onun kafasına bir onun kafasın, sonra sağ taşı birinin bir yerine sokar, en yakın karakola giderdim teslim olurdum. karakola giderkende düşünürdüm ambulans arasam mı diye sonra boş ver derdim bir iş yaptık tam olsun derdim. sonrada gider hapishanede metrisi söylerdim :)

0|0
    0|0
  • Amk vurur öldürürdüm

0|0
    0|0
    • hahah :DDD bir kız için 3 5 kişi vurmak mı lazım yar :D

Yükleniyor...