Hayatınızda yaşadığınız en büyük hayal kırıklığınız ya da hayal kırıklıklarınız nedir?

Evet arkadaşlar soru gayet açık. Sizin en büyük hayal kırıklıklarınız neler bizimle yaylaşın bakalım neler varmış :) SAmimi cevaplar için teşekkürler :)

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kış günü eve yaklaştığımda mis gibi hamsi kızartması kokuyordu. Eve girdiğimde aslında kokunun bizim evdn gelmediğini öğrenince baya bir hayal kırklığına uğradım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• cok yasadım ama benı en cok uzen cok sevdıgım guvendıgım kısının benı aldatması sadece o kızı ıkna etme surecınde benı yedek olarak dusundugunu öğrenmem ve o kızla nısan fotoğraflarını görmem oldu

0|0
    0|0
  • kendi kız tavlama yeteneğini ölçen kişiliksiz birinden hoşlanıp bunu ona söylemem ve ahahhahhaa ben sana o gözle bakmadım ben senden hoşlanmıyorum cevabını almam o anda kafamdan aşağı dökülen kaynar suyumsu bir sıcaklık ve sonrasında üşüme .D

0|0
    0|0
  • hergünüm hayal kırıklığı..

0|0
    0|0
  • Dondurma kutusundan çıkan turşu.

0|0
    0|0
  • Kandırılmam

0|0
    0|0
  • Tanıdığımı sandığım insanların gerçek yüzlerini gördüğümdeki hayal kırıklığı..

0|0
    0|0
  • Geçerim dediğim dersten büte kalmam

0|0
    0|0
  • Tweety nin erkek çıkması . Duyduğumda kahrolmuştum.

0|0
    0|0
  • sevgilimin beni aldatması hatta aşık olduğum adamın zaten sonrasında hiçbir şey eskisi gibi olmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hangisini sayayımm :D

0|0
    0|0
  • Bu sene oldukça yaşadım. Belki birkaç gün sonra daha büyüğünü yaşayabilirim bakalım hayırlısı. :\

0|0
    0|0
Yükleniyor...