Çok merak ediyorum Kızlar ne düşünüyor ?

Kızlar bu sorum size bir erkeği gördüğünüzde veya hoşlanıp hoşlanmadığınız da içinizden ne dersiniz , ne tepki verirsiniz ?

Mesela benim için ne dersiniz ?

Eleştiriye açığım çok merak ediyorum bunu.

Çokta acımasız olmayı abartmayın ama :)

Güncellemeler:
rahatsız ediyorum ama cidden ölmüşüm haberim yok ama önemli değil kabullenebilirim eleştirilerinizi çünkü gerçekler dışarıdan gelen yorumlardır. şunu anladım ki kalbi kırılan insanlar halen acımasız halen dış görünüş hastası içim temiz demiyorum ama herkes kendini belli eder ben bir kez daha ders çıkardım ama sizinde ders çıkarmanızı tavsiye ederim :) Yakışıklı olmak değil en güzel kadını para getiriyor bunu biliyoruz zaten :)

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• biraz asabi gördüm seni :)

0|0
    0|0
  • yorum yapmam senin hakkında

0|0
    0|0
  • Yakışıklı bulursam "Yakışıklı çocuk maşallah" derim. Ama beğenmedim olsa bile yorum yapmıyorum.

0|0
    0|0
    • ben ölmüşüm ağlayanım yok saol cevap için

• Tamam o zaman sorun yok :D

• aynen biraz atrakşın olmalı böyle :D

• mesela yolda yakışıklı bir erkek görsem çok tatlı Allah sahibine bağışlasın derim :)

0|0
    0|0

• 2sinde de kırdın :D

• sistem hata verdi resmen boşa yaşıyorum sanırım :D

• Hoş bir erkek gördüğümde enee çok tatlı maşallah diyorum ama tam tersi ise birşey söylemem sonuçta herkesin bir alıcısı vardır. Tipin yanı sıra kişilikte önemli.

0|0
    0|0
  • az daha saçmalayıp sorsaydın soruyu daha da mantıklı olurdu

0|0
    0|0
  • Allah sahibine bağışlasın..

der geçerim

0|0
    0|0
  • tipe bak ya ayni at hirsizlarina benziyor mal derim :)))

0|0
    0|0

• valla benim icin erkek yakisikli olmasada olur ama kendine bakacak arkadas giyimi kusami ula yanima yakisacak ve kendine guvenecek sende guven yok bir kere ha evt para benm icin ccok onemli ama ikinci plana attigm cok oldu ok.

• müptezelmisin nesin bir sus arkadaş ne güveninden bahsediyosun seni takan kim

• böyle soru soranların hepsimi tipsiz olur arkadaş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...