Kızınızın mutluluğu için neleri göze alabilirsiniz?

Biricik kızınız, üniversite hayatını tamamlamış ve kendisi kadar geleceği parlak bir damat adayı bulmuş. Bir süredir onunla birlikte ve onu çok sevdiği hareketlerinden, gözlerindeki ışıltıya kadar yansımış.. Sizinle konuşma kararı alıyor ve büyük bir umutla bugüne kadar sizden saklamaya çalıştığı ilişkisini size açıklayıp evlenmeyi düşündüğünü dile getiriyor. Çocuktan bahsetmeye başladığında ilginç bir detay su yüzüne çıkıyor. Çocuk yabancı ve dindar bir katolik ailesinin tek çocuğu... Bu evlilik olur mu?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• benim annem izin vermedi ben kızıma izin veririm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• niye olmasın ki onlar mutluysa? tamam dindar insanları hayatıma alırken ürkerim ama çocuğum mutluysa ve mutluluğunun süreceğine inanıyorsa, çocuk da efendi bir adamsa olabilir elbette.

0|1
    0|0
  • imkansız değil en azından.

0|1
    0|0
  • Ola bilir bence

0|1
    0|0
  • Çok zor bir durum ama sonuçta bu onun hayatı..

0|1
    0|0
  • olur neden olmasın.Herkes kendi seçimlerinden sorumlu kızımda öyle.Ben sorun etmem.

0|1
    0|0
  • Zor bi durm

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Daha ecelime susamadım

0|0
    0|0
    • Pardon yanlış anlamışım:)))Nasıl bir tepki veririm bilemiyorum açıkçası.

• İzin vermem kadınlar duygusal 2-3 gün sonra o adama kanıpta din değiştirmeyeceği ne mağluum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Diktatör bir insan değilim, diktatörlerden de nefret eder ve sonuna kadar savaşırım.

Kızımı zorlarsam, bana karşı gelecektir. Ben aileme karşı gelmişimdir her zorlamalarda, eminim ki kızımda bana benzeyecektir ileride. Ondan dolayı, ona yaşayabileceklerini anlatırım ve ihtimalleri göz önüne almasını sağlarım. Kızımı rahat bırakırsam, o zaman tamamen sorumsuz davranırım ve kızımı asla mutlu edemem. İleride bana sahip çıkmadın deme ihtimali yüksektir.

Din meselesine gelirsek. Ben inançlıyımdır ama benim dışımdaki insanların da inançlarına saygılıyımdır sonuna kadar. Yakın arkadaşlarım içinde inancı zayıf, hatta hiç olmayanda vardır; tasavvuf okuyanda vardır. Ben hepsi ile aynı masada oturup arkadaşlık kurabiliyorum, sorun olmuyor.

Kızımın katolik birisi ile evlenmesi konusuna gelirsek.Satanist veya acayip inançlara sahip birisi ile evlense daha mı iyidir? Allah'a inanan ve ilahi bir dine sahip birisi ile evleniyor. Bence bir yolu bulunup, kızım ile bu ciddi meseleyi çözebilirim.

0|1
    0|0
  • Kolay cevaplanabilecek bir soru değil. Sanırım uykusuz geceler bekler beni.. Kızıma fikirlerimi ve tavsiyelerimi söylerim. Ama ona engel olmaya çalıştığımı hissettirmem. Sonuç olarak kızım gerçekten bu kadar çok seviyorsa bu evlilik olur

0|1
    0|0
  • islamı seçerse ,evet..

0|0
    0|0
Yükleniyor...