Sizce kadın neye denir?

Peki" lafına tüm küfürleri, "Ok" lafına tüm tripleri, "tamam" lafına tüm hayal kırıklıklarını sığdırabilen kişiye ''Kadın'' denir.

Ben buna katılıyorum aslında :) Sevgili gizli kullanıcı cevap verirken anneni bacını unutma ;)

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• 20 cm topukluyla rampa koşabilen :D 10 yıl boyunca 26 yaşında kalabilen, çocuk doğurabilen bu yaratıkla baş edebileceğini düşünen kişiye de erkek denir :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• gençliğinde yatağına kahvaltı isteyip,anne olduğunda yatakta yemek yenmez diyen varlığa kadın denir.paradokslarla donatılmış bir sofra gibi gibisindendir...

2|0
    0|0
  • ''Kadın, erkeğin bir üst modelidir arkadaşlar.''

''Beyinle idare edilebilen bir vücutla, diğeri bir olur mu?

link :D

1|0
    0|0
  • çok estetik yaratılmış, cezbedici, büyüleyici, fedakar (anne), duygusal, korunması gereken kutsal bir mücevher olup, erkeği tamamlayan sanat eseri şeklindeki canlıya denir

2|0
    0|0
  • O küfürleriniz karşısında ne olursa olsun iyi kötü mücadele edip gönlünü almaya çalışan erkeğede adam denir.

Bencilliğin daniskası :)))

(Dipnot: Ben bunu haksız yere haklı çıkmaya çalışan kullanıcı için söyledim)

1|0
    0|0
  • Kadın denilince akla Monica Bellucci gelir. link

1|0
    0|0
  • bekaretini kaybetmiş kızlara da "kadın olmuş" falan derler. ilginç.

1|1
    1|0
    • ya aslıda kız kadın ayrımı düşünmeden sordum ama bir bakıma haklıısın tabi

• Tarif edilemeyen butun guzelliklerin ondan bulunmasi demektir.

1|0
    0|0
  • trip için doğmuş canlıdır

1|0
    0|0
  • Erkeğin yanına yakışan canlıya denir.

1|0
    0|0
  • Dünya harikası :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de katildim.

Bir de "neyse.." var tabi.

1|0
    1|0
  • bunlar yapan erkeğe de gay denir o zaman. çok hoş

1|0
    1|0
  • Caliskan kimseye muhtac olmadan kendi ayaklarin uzerinde kalabilen biri

1|0
    0|0
  • Tüm küfürlerini, triplerini, hayal kırıklıklarını bu kelimelerden sadece birine sığdırabilene; kadın denir.

1|0
    0|0
  • cinsel objeye kadın denir (malesef)

1|1
    1|0
    • niye eksilediniz yalanmı? hepinizin kadınlara bakışı bu.İster kabul edin ister etmeyin

Yükleniyor...