Bunun aynısını bilgisayarda yazabilecek olan var mı?

Arkadaşlar, bu fotodaki tişört üzerindeki yazıların orjinal kalıbını bulamadım... Bu görüntünün aynısını bilgisayar ortamında hazırlayabilecek birisi var mı acaba aramızda?

Tişört link: link

Güncellemeler:
gameower84 nickli arkadaşımız saolsun gecenin 4'ünde yapıverdi bize aynısını :) En iyi cevap seçiyorum kendisini :) Çalışma linkte :)

link

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• comic sans yap hacı aynı mesajı verir bence.

0|1
    0|0
    • Yazı bir nebze tutturulur ama kutucukları nasıl yapıcaz... Bu tasarın en ince ayrıntısıyla bile hoş, bozmak istemiyorum :)

• kutucuğu paintte yaparım ben sana dasda:D

• Ben yapabilirim. PS de hallolur

0|1
    0|0
    • Çok sevinirim :)

• tatsumi bişey sorucam photoshop la ilgili

• Kabul ettim daveti... Gönderebilirsin...

• Yardımcı olursaniz sevinirim :) :)

0|1
    0|0
  • yav cok guzelmıs ,bulursan soruyu gunceller mısın

0|1
    0|0
  • link Yazı tipini bulamadım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Güzel tişört.

Photoshop'ta benzetmeye çalıştım.

Umarım beğenirsin. :) link

0|1
    0|0
    • Emek için teşekkürler ama tişört üstüne bu kadar sade yerleştirmek yerine orjinali gibi olması daha hoş yapar tişörtü ama sizinkide güzel :)

• Orjinalindeki harf karakterini bilmediğim için, comic sans harf karakterini kullandım. A'lar falan olmadı tabii ki. :)

Ben de yorumunuz için teşekkür ederim. :)

• Yazı herhangi bir fontta yazılmış gibi durmuyor. Photoshop ya da illustrator da yazınım üzerinden giderek bir kalıp çıkarabilirsiniz. Eğer sadece buradaki harfleri kullanacaksanız bu yöntem sizin işinizi görür.

0|1
    0|0
  • link buraya bak hazır font bulursun dolu grafik malzemesi var hazır psd falan ;)

0|1
    0|0
  • Yazının fontunu diyorsan Comic Sans'a benziyor. Font olarak aratırsan bulabilirsin

0|1
    0|0
    • Font olarak aratmayı nerde yapmalıyım? :)

• Sanırım bu konularda gayet acemiyim :)

• gayet deneyimliyim :)

Yükleniyor...