Ne düşünüyordur?????

bir arkadaşımın bir işi yüzünden facebookuka aynı ısımden başkasını eklıcegıme yanlış kısıyı ekledim arkdasımın uyarısıyla farkettım hemen cocugada açıklamasını yaptım ozur dıledım ama facende olmanın sorun olmadığını söyedı konusmya başladık calıstıgı için çok yazamadı ama konusmamızda aynı üniversıtede oldugumuzuda ogrendık.sımdı hergün konuşuyoruz arada ben yazıyorum ama o işi yoğun olduğunda facebooktan çıkmak zorunda kalıyor sonrada kendısı açıklama yapıyor çıkmak zorunda kaldım diye ama konuşmalarımız cok kısa oluyorsuan ailesinin yanında İstanbul dışında haftaya iş için benim oturduğum semte gelecek telefon numaramıda ıstemedı cok yenı tanışmamız ama yinede kendısını tanımak ıstıyorum bir erkek hıc konuşmasından etkılenmedıgı kızla her gun konusurmü

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• hele biyandan işi varsa yogunsa konuşmasından etkilenmedigi bir kız zaman bile ayırmaz. konuşmaların kısa olması ondan kaynaklanan bir durum değildir . tazelikten meydana gelen bir durum

0|0
    0|0
    • cok yoğun babasının gıyım mağazası var onla çalışıyor ve dkkanda tek kalıyor aslında konusmayaı bıtırdıkten sonra açıklamada yapıyor bıkac saat sonra kusura bama zaman ayıramadım bugun dıye ama pek oyle ılıskı başlangıcı gıbı degıl :/

• yok sende biraz yaz hep ondan bekleme beraber yazışın zaten muhabbet sardımı 2 tarafta konuşamadan edemicek

• aslında muhabbet cok ılerlıyor aama benım çıkmam lazım dıyor cıkıyor

Erkekler Ne Diyor 2

• hayır konusmaz tabiki

0|0
    0|0
  • Geleceğe onem veriyorsa evet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...