Siz böyle bir durum da olsanız ya da karşılaşsanız nasıl karşılarsınız

babamın halasının torunuyla sevgiliyiz ve çok ciddiyiz evlenmeyi düşünüyoruz. Siz böyle bir durum da olsanız ya da karşılaşsanız nasılkarşılarsınız uygunsuz mu olur bu evlilik dışardan bakanlar ne der

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• çok yakın akraba değilsiniz. ters bir durum yok ancak ailede genetik bir rahatsızlık varsa çocuğunuzda da olma ihtimali yüksek. ayrıca akraba evlilikleri boşanmayla sonuçlanınca sizin dışınızda diğer yakınlarınızda düğün bayram vs bir araya gelmekte sıkıntı yaşarlar. bilgine...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Mahsuru yoksa adınızı öğrenebilirmiyim ya da eklermisin beni bizim akrabalar arasındada bu şekilde ilişki söz konusuda belki tanıdıksındır.

0|0
    0|0
  • Evlenirsin dışardan kimse birşey demez ancak boşanma gibi bişey olursa aile faciası olur haberin olsun.

0|0
    0|0
  • akraba evliligi çok kötü bişey allah korusun evlendiniz ve cocugunuz engelli dogarsa ne yabarsınız

0|0
    0|0
  • Boyle bir seu yasadim. Baski oyle fazlaydi ki dayanamadik.

0|0
    0|0
  • ne sorunu olucak allah aşkına . kuzenlerin evlenebilmesi ne kadar normalse bu durumda o yani.

0|0
    0|0
  • akraba bile sayılmazsınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kan bagi var cocuk konusu engelli olma riski nasil olur bilmiyorum o konuda korkardim..

seviyosaniz güzel hos da ayrilik aileyi sallar yani kötü oluyor akraba evliliginde küslük darginlik ayrilik kavga

0|0
    0|0
  • İki gönül bir olunca samanlık seyran olur. İnsanlar konuşur. Doğruda yapsan yanlışta yapsan konuşur bu yüzden 3. bir kişiyi dert etme seviyormusunuz? güvenip inanıyormusunuz? olay bitmiştir.

0|0
    0|0
  • Çok yakın akraba değil neden olmasın. Bence uygunsuz bir davranış yok.

0|0
    0|0
  • Çok uzak akraban ne sorun olucak bişey olmaz allah mutluluğunuzu daim etsin

0|0
    0|0
  • Aileler arasnda bir düşmanlık söz konusu değilse olabilir abes bir durum değil..

0|0
    0|0
    • yok aile bağımız iyii bir düşmanlık yok ama bizim korkumuz ailemiz öğrenince ne der dışardan bakanlar ne der bu

• çok tesekkür ederim yaa inşallah bakalımm

• Rica ederm ne demek.. :)

• Bir şey demezler heralde sonuçta babanın halasının torunu :D:D

0|0
    0|0
  • Bir şey demezler , dememeleri gerek

0|0
    0|0
  • Zaten o kadar da yakın bir akrbalığınız yok .Kimse bir şey diyemez aksine kararlarınıza saygı duymaları lazım . sonuçta birbizinizi sevmişsiniz, beğenmişsiniz

0|0
    0|0
  • hayir niye uygunsuz olsun ki uzak akraba sonucta bende ayni durumdayim benimde babamin dayisinin torunu aileler bile razi

0|0
    0|0
Yükleniyor...