:( hayat nıye boyle...................

arkadaşlar cok mutsuzummorlım cok bozuk yenı tanısıtıgm bırsyle çflört etmeye balsıycaktk 2mızde cıddı dusnyrz o yüzden ılersı ıcın bır takım sorunlar vardı ve baslamadn bıtmsını ıstedık ne ben iş hayatımı feda edebılırdm ne de o yapçagı işi:( mantıklı bır karar verdık ılersı ıcın ama ben hala uzluyrm :( napmam gerek

Güncellemeler:
cıddı düşünerek yola basladıgnda tabı ılerde ne olcagnı bılmezsn ama hersyı konuşmak gerektı ve goz gore gore baslaymzdk:(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• canım benım uzulme yaramı deştin benim.. 7 ay once kalbimi hiç heycanlanmadıgı kadar haycanlandıran ama mantıgımada bu kadar ters bı adamla tanıstırıldım.. Kalpler ısınınca zorladık belki olur dıye ama 2 ay sonunda pess ettık olamayacagını ilerde problem yasayacagımızı dusunup ayrıldık cok zor gunler gecırdım cok özledım hala aklımda ama sımdı yaptıgımı dusunup şükredıyorum dönulmesı zor bır yola gırıp pışman olmak ınan daha zor... Ins.ruh ıkızımız cıkar en yakın zamanda :)

1|0
    0|0
    • anladım canım bak aynıs oldu kalbım tum kalbım evet dıyordu ona teklfıı aldım ama dusnmm gerektı ben okuyrm zaten hanı o okumuyr bu hıc sıkntı degl tabıkı ask sevgı ınsalkı gerektı onda gordm ben bunu ama ben ıelrde memurluk ya da nebılm güzel bır ıs ıstıyrm sanırsam o da yasadgı shırde kalıck bu duurmda ısını terch ettı haklı da ve basalamadn bıtırelm dedı ben evet dmeeye gıtmıstm ama yenı ıse baslıcagn soyledı orda:( olmadışu ancok uzluyrm kısa sure once tanstık nasl baglandm bılmıorm:(

Erkekler Ne Diyor 3

• ciddi düşünmeden başla bakalım bu kadar hedefe odaklı flört başlangıcı boğucu gelmiyor mu

0|0
    0|0
    • doğru ama ılerde bır gun yollarz ayrılcaktı bu dha kotu olurdu 2mız ııcn ben okuyrm o yasadgı sehırde kalıp claıscktı bende memurluk dusnuyrm mesela:S:(

• demirden korksak trene binmezdik diye bir laf var korkular ile ilişki başlamaz. ilerde zaten ayrılacaktık . bu nu yani .. bazı ilişkiler vardır 3 gün yaşarsın ama aklından çıkmaz hatta en güzel yaşanmışlıın olur .

• bu senın soylegn kadar kolay degıl, ya da ben basaramıyrm ben baglanıyrm alısıyrm sevıyrm ve ayrılklar benı yıpratıyr yanı onumde bır suruu sınav var hayatımı belırlıck ılersını böyle bır ayrulk yasarsam herseyı maf ederm zaten.. ama dedgm gıbı sartlar uysaydı zaten cıkcaktm hanı cunku göze almıstm soncta ayrılk da oluyr ama burda sonunu bıle ble baslayamzdm:(

• bence s*ktır et cevır rotanı baska lımana

0|0
    0|0
  • bu durumlarda rasyonellik de önemli tabi güzel yapmışssınız bence, zamanla unutursun, unutmaya çalış

1|0
    0|0
    • unuturum da cok taze ve de keşke böyle olmasaydı

• biz de üzüldük biz de yaşadık olmayınca olmuyo işte, ama geçiyor bir süre sonra, verdiğin kararın artılarını düşünüp rahatlamaya çalış

Kızlar Ne Diyor 2

• günu geldiginde kendini ayakta alkislayacaksin vd içten ona tesekkür edeceksin,inan çabuk bitmesi daha iyi,uzun iliski yasayib ayrilmak daha fena

1|0
    0|0
    • zaten o benım cok ıyı bır oldgmu soyluyrdu hanı ılerde uzulmenı ıstemıyrm dedı bu.. hayatmı etkılerde onla ayrılk yasasaydm kısa surede bıle baglandm ona 2mızde cıddı dusnn ınsanlardk ama olmadı ıs sıkntı olucaktı , il il benm pesmden de gelemzdı olmadı ıste cok uzldm baslasamıydm keşke dıyrm ama korktm bellıydı:S ayrlkrdk dıe korktm o da bu karraı 2mız adına aldı ama hala uzuluyrm:( sevmek ıstedegm bır erkektı ama mantık ıste hayat bızı ayırdı hayaller suya dustu

• Eğer zamanımızdaki gibi sevgili olup olup ayrılmak istemiyosan en baştan mantıklısını düşünüp doğrusunu yapmışsın. Boşver üzülme günü gelince sana uygun birisi çıkar karşına ya da sana uymayan şeylere bile göz yumacağın kadar çok seveceğin birisi çıkar.

0|0
    0|0
    • oyle tabi ama bendeki sansa bak.. etrafma ınsanlar cıkıyr cok var ama hanı derlerye ısemıorm mesela kalbm ıstemıo ya da cıddı olmuyrlar anlasamıyrm bu çocukla anlastm hanı cıddı bır yola çıkmak ıstedk denıycktk taıkıde kımse kımsye evlenme sozu veremzdı ama ıyı gıderse neden olmasn? denıycktık ama ılerde ben mezn olunca memrlk ıstıyrm o hanı lıse mezunu bu sıkntı degl ama yasadgı sehırde kalıck ıste:S haklı onun da bır hayatı var ama uzuldm cokkkkkkkkkkkkk

Yükleniyor...