Birlikte Olduğunuz Erkekler Neden Kadınların

Genelde Flörtünün etek giymesini ister ? erkek arkadaşım etek giymemi istiyor beni o şekilde hayal ediyormuş bende etek giyme taraftarı değilim ama sevgilim bu konuda çok ısrarcı nedenini anlayamadım Sizce bu ısrarın nedeni nedir ?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen cinsel cekimden. Bir nevi fantazi iste ne bileyim..

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Cinsel hayalllerinin urunu tamaamen senide o kalipta gormek istiyor

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşına lanet okuyabilir miyim? Biraz bedenini istiyor gibi geldi de bana, varlığından çok bedenini hatta...

1|0
    0|0
  • bknz:flört

Seni öyle görmek istiyor sadece, hayali gerçek olsun istiyor, biraz egosal bir durum yani, bu konuya takıntılı olmuş biraz...

1|0
    0|0
  • fetişizmden kaynaklıdır veya sadece zevktir bilemezsin.

1|0
    0|0
  • Bütün erkekler mini etek giyen kızları severler. Bak kalktı yine kerata :)

0|0
    2|0
  • Fantazi kuruyor işte.

0|0
    0|0
  • erkeğinin sözünü dinle ...

0|0
    0|0
  • adam azgının teki :S sana itelemeye çalışıyo . yazıklar olsun yaw .s

0|0
    0|0
  • Cunki etek kadubi daha kadinsi gosteriyor bende etek giymeyen kizlari hic kadinsi ve cekici bulmuyorum

0|0
    0|0
  • giyme derim

0|0
    0|0
  • Genelde tersi olur.

0|0
    0|0
  • Elini alttan rahatça atabilsin diye.

0|1
    0|0
  • Seni vakit geçirmek için gördügü ap açık ortada bunu algılıyamamış olman cok vahim

0|0
    0|0
  • sen nasıl istiyorsan öyle davran

0|0
    0|0
  • amacına daha kolay ulaşmak için neden olcak

0|0
    0|0
  • ben sevdigimin etek giymesini istemem fazla zaten .. sna giy diyorsa bacaklarını falan hayal ediyor işte fazla yaklaşma sen ona uzak dur ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• etek bir kızı inanaılmaz gzl yapan bir giysıdır bence.. bak bir dene. emın ol kopamayacaksın. ama kendıne uygun bir etek al :D ah senı elıme verseler senı öyle bir sey yaparım kı sevgilin bile tanıyamaz senı :D son döenmlerde salaş etekler cok moda onları dene. üzerine kalın askılı göggüs dekoltesi olmayacak bir badı al.. salaş düz sacların olsun .. hafif dogal bir makyaj yap. parfümün de caldiıon olsun :d dinle sözümü

0|0
    0|1
  • Boy kısa olunca etek pek yakışmıyor.Israrı hoşuna gitmesindendir.

0|0
    0|0
  • abazanlık zor iş.

0|0
    0|0
  • benim erkek arkadaşım ne etek giymeme izin verir ne de üstten dekolteye aksine hep bol ve kapalı şeyler giymemi söylerdi dar giyince bile kafayı yiyip çıldırıyordu etek giydim bir gün deliriyordu ama her erkek böyle kıskanç olcak diye bir şey yok senin ki için farketmiyor demekki etek giymen giymemen.

0|0
    0|0
  • aksine senelerdir etek giymemi istemez

1|1
    0|0
Yükleniyor...