Sizce Riera'ya büyük haksızlık yapılmıyor mu?

Riera'ya büyük haksızlık yapılıyor diye düşünüyorum aldığı para yüzünden taraftarın baskısına dayanamayıp Twitter hesabını kapatmış.

sezon içerisinde selçuk inan'ın en büyük yardımcısıyken ve hakan balta'nın oynadığı her maç bizi çıldırtıyorken burada riera'nın yerden yere vurulmasını hayretle takip ediyorum.

arkadaşlar bu adam yeri geldi manchester united'a yeri geldi real madrid'e karşı sol bek oynadı. hiç birinde de rezil rüsva olmadı ve hatta bir çok avrupa maçımızda ön plana çıktı. çok önemli maçlarda özelikle derbi maçlarında gol attı, attırdı, hücuma destek oldu, amrabat'ı ihya etti.

ne çabuk unutuyoruz bazı şeyleri?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gitsinler Melo'ya yıllık 3 milyon versinler Riera'ya laf yapsınlar..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bu kadar çok üstüne gidilmesi ayıptır !

lakin takımdan gönderilmek istenen bir futbolcunun da inadına burda kalmak istemesi vee bu durumun aldığı aylık ücret yüzünden olmasıda onun aıbıdır .. güzel hizmetleri oldu bu 1 , yabancı sınırlaması sorunu olmasa takım onu seve seve elinde tutmak ister bu 2 , ama istenmedğin yerdede kalma be kardeşim .. sende kolaylık göster ve git

Takımın sol kanadı ki özellikle savunma yönü , ne kadar türkiye ligi için yeterli olsada malesef şampiyonlar ligi maçları için standart altında kalmıştır .. man.united lı valencia tek başına sol kanadımıza tecavüz ederken bire bir sahit olmuşumdur :))

0|0
    0|1
  • melonun garanti olan parası 3 milyon göze batmıyorsa rieranın aldığı para anasının sütü gibi helaldir.

2|1
    1|0
  • nankörlük ne kötü şey değil mi

0|0
    0|0
  • ben Riera yı beğeniyorum. Aldığı paraya gelince adam sonuçta bu işi yapıyor, silah zoruyla mı almışo paraları. Vermişler almış. Anlamıyorum bazen bunları.

0|0
    0|0
  • Nedenini bilmiyorum ama Riera´ya bir türlü ısınamadım sanırım Galatasaraylı taraftarların çoğu benim gibi Riera´ya ısınımadı ama geçen sene aldığı parayı haketti

0|0
    0|0
  • ben Riera'nın performansından memnunum. Schalke maçında Burak'a son dakikada topu kazandırırken hepsinin ağzından salyalar akıyordu. adam hakkını veriyor arkadaş saygı göstersinler.

1|0
    0|0
    • kesinlikle ligde olsun Cl de olsun bize çok katkı sağlamıştır..saygıyı fazlasıyla hakkediyor...

• evet gerçek taraftar saygı gösteriyordur eminim.

• Bu arada sonradan nasıl gizli oluyorsun soru sorarken.Riera kötünün iyisi hakan baltadan iyidir.

0|0
    0|0
  • Riera iyiydi ya, naaptılar küstürdüler mi adamı? :(

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Kaparsa kapasın evetç ok alıyor tebi

0|0
    0|1
  • oha sen kız mısın hayran kaldım o nası bir analizdir. niye gizliden yazarsın ki bunu da peh:/

0|0
    0|0
    • evet kızım ve futbollu çok seviyorum...

• O mevki onun mevkisi olmadığı sürece ne bok yaparsa yapsın. o adam istenmeyecek. bu böyledir

0|0
    0|0
    • oynadığı her maçta elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan karakterli oyuncu. alışık olmadığı bir mevkide oynuyor ve elbette eksikleri hataları oluyor. Ama hakan balta tam bir rezilik kimse bunu söylemiyor.

• Sorunda bu değilmi sol bek arıyor galatasaray. riera ne yaparsa yapsın geçici.

Kızlar Ne Diyor 5

• ne unutcam ya tanimiyorum bile !

0|1
    0|0
  • Riera'yı severim.Galatasaray için canını dişine takan oyunculardan.Kendi mevkiisinde oynamamasına rağmen elinden geleni yapıyor.Bir arkadaşımla bunun tartışmasını yapıyoruz sğrekli.Aynı şekilde savunuyorum.

0|0
    0|0
  • sadece ona yapılan bişey değil ama haklısın bazıları daha kolay hedef oluyor

0|0
    0|0
  • Aslında Riera'yı pek sevmem ama bu yapılanları da hak etmiyor

0|0
    0|0
  • Evet yapılıyor..anlamayan çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...