Basketbol hocamla aramızda birşey var sanırım.

hafta da 3 defa gördüğüm basketbol hocam bana özel bir şekilde ilgi gösteriyor. Bundan kesinlikle eminim. Bende ona karşı ilgiliyim 2 gün önce üstü kapalı bir biçimde çıkma teklifi etti. Kabul edersem toplumda kötü karşılanır mıyız?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Toplumun içinde biriniz basket topuyla diğeriniz ağzında düdükle mi geziyor ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bız mahallecek bu duruma tepkılıyız taksıme yuruyecektık sonra kesın bısey olmadıgını ogrenınce vazgectık

1|1
    0|0
  • ben diğer öğrencilerin yerinde olsam bildiğin eğlenirdim senle ;)

lakin yerlerinde deiğilm bence bir mahsuru yok .. keyfine bak

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Sen değil de hocan baya kötü karşılanır benden söylemesi.

0|0
    0|0
  • yaşlar kaç

0|0
    0|0
  • son derecede mantıksız olur

0|0
    0|0
  • toplumu ilgilendirmez. adam da kariyerinin en önemli basketini atmış olur işte.

0|0
    0|0
  • Sana basketi öğretirken belinden tutarak kolundan tutarak ilgide gösteriyordur o. sizi gidi gidi

0|0
    0|0
    • o şekilde değil sözlerle bakışlarla falan

Kızlar Ne Diyor 6

• Kime ne, kimi ilgilendirir.

0|0
    0|0
  • E heralde hocan o semin hocadan koca olmaz yapma sei kullancak

0|1
    0|0
  • bende müzik hocamdan benzer bir yaklaşım gördüğümü düşünüyorum ama emin değilim, üstü kapalı çıkma teklif etti derken ne dedi?

0|0
    0|0
    • düşünmen gereken şeyler var dedi bende ne gibi dedim. Ne olduğunu biliyorsun dedi bende bilmiyorum hocam dedim bana senin (sene vurgu yaparak) hocam demene gerek yok teknik olarak ders bitti dedi bende tamam Aykut ne hakkında düşüneceğim dedim. Benim, bizim hakkımızda zaten anlamışsındır ama bana numara yapıyosundur. Gereğinden fazla zeki, yetenekli ve güzelsin. Dirseğimi tuttu lütfen düşün benim için çok önemli dedi

• senin yaş kaç hocanın kaç

0|0
    0|0
  • üstü kapalı derken ne dedi tam olarak?

0|0
    0|0
    • düşünmen gereken şeyler var dedi bende ne gibi dedim. Ne olduğunu biliyorsun dedi bende bilmiyorum hocam dedim bana senin (sene vurgu yaparak) hocam demene gerek yok teknik olarak ders bitti dedi bende tamam Aykut ne hakkında düşüneceğim dedim. Benim, bizim hakkımızda zaten anlamışsındır ama bana numara yapıyosundur. Gereğinden fazla zeki, yetenekli ve güzelsin. Dirseğimi tuttu lütfen düşün benim için çok önemli dedi

• koskoca basket hocası adın cıksa yeter

0|1
    0|0
Yükleniyor...