Yüzme ile vücut yapılırmı?

sorum açık arkadaşlar bir spor kompleksine haftada üç gün yüzme için kayıt yaptım yüzme ile iyi bir vücut görünümüne sahip olabilirmiyim bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim...

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• vücudun kralı yapılır ama düzenli olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yapılır ,omuzlarda genişler.

0|0
    0|0
  • Sırtın genişleyebilir..

0|0
    0|0
  • çok güzel şekilli ve dengeli bir vücuda sahip olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yüzme tum sporların babasıdır,vucut komple calışır,harıka vucut yapar duzenlı olarak yuzersenız

0|0
    0|0
  • sırt ve omuz kaslarımın büyük çoğunluğunu yüzme ile geliştirdim.görünüme aldanma , bodybuilding ile hiç uğraşmadım.

0|0
    0|0
    • asıl merak ettiğim karın kası yüzme ile mümkünmü...

• ben karın kaslarımı tekme,yumruk yiyerek,atarak,setler halinde olmayan çeşitli antrenmanlar ile yaptım.atıyorum,2 şınav 2 mekik 4 tane tekme,sonra 2 tur depar atarak koşma ve nerdeyse hiç idnlenmeden bunları yapıyorduk.müthiş derecede kondisyona sahiptik.şimdiyse okul,iş vs. derken kaybettik tüm o kondisyonu.allah izin verirse tekrar kazanmak gibi bir niyetim var

• bir arkadaşım var daha önce yüzüyordu ve vücudu gayet düzgün ve güzel yüzmenin burunu bile çalıştırdıgını söylüyordu kanatları göğüsleri çok etkiliyor.

0|0
    0|0
  • 13-14 yaşında başlasan birkaç sene içinde hayvani vücut yapabilirdin ama yaşlandıktan sonra bir yere kadar yapılıyor.

0|0
    0|0
  • yüzme ile az çok vücut yaparsın da öyle yüzücü vücudu yapamazsın. onu yüzücü vücutlu elemanlar sürekli antreman yaptıkları için o vücuda sahip değiller. ona vücuda sahip olduklarından yüzücü oldular.

0|0
    0|1
  • evet

0|0
    0|0
  • omuz ve sırtın çok güzel olur yanında birazda fıtness yaparsan muhtesem bı fızıge sahıp olabılırsın

0|0
    0|0
  • şekillenir ama belli bir yastan sonra metobolizma yavasladıgı için buyuk bir etki olmaz

0|0
    0|0
  • günde enaz 1.5 saat stil yüzme ile adam gibi ortlama 7-8 ayda omuzlar mükemmel genişliğe ulaşor.

0|0
    0|0
    • yani 3 ay gibi bir süre yeterli değil...

• tüm kasları çalıştırırla yüzme

0|0
    0|0
  • tabiki yapılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...