Kızlar bakarmısınız...

Bir bayan arkadaşıma aşıktım, ama hiç bir zaman söylemedim, neden diye sormayın sebepleri vardı.. Şu şekilde söylemek istedim..

Ondan bir beklentim yok, tepkisinden çekiniyorum, aşağıdaki yazı nasıl size göre...?

"Ya istersen benle bundan sonra konuşma, istersen selam dahi verme umrumda değil. İçimde kalmasın diye söylüyorum zira bayaa sıkıntı yapıyor..

xxxxxx ben sana aşığım, seviyorum seni.. Her gün, her saat, her dakika aklımdasın. Rüyamda bile seni görüyorum.. Sen birşey yapmadın ben kendi kendime hoşlandım senden.. Bana kızma, insan aşık olacağı kişiyi seçemiyor, keşke öyle bir şey olsaydı, daha makul daha az güzel olan birini seçerdim.

Neyse, korkmana gerek yok başına bela olmam, sadece içimde kalmasın diye söylemek istedim.. Bundan sonrada ne sen beni görürsün, nede ben seni görürüm zaten..

Kusurum varsa özür dilerim.. K.İ.B.."

Not: 24 yasındayım lütfen ergenler yorum yapmasın..

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu daha makul daha güzel biri olmamış. Ne yani o normalde çirkin mı? Onu kaldırıp ya da değiştirebilirsin. Gönlümün dünyada seçtiği en güzel sen oldun ne yapabilirim... Falan.

0|1
    0|0
    • :D daha AZ güzel yazıyor :))

• Kız fazla güzel yani.

• Pardon yanlış okumuşum :/ ama kendinden çok vazgeçmişsın emin olarak çık karşısına

Kızlar Ne Diyor 3

• Gayet açıklayıcı bir yazı olmuş kız zaten isterse beraber olmak sen ne kadar ne sen beni nede ben seni görürüm desende bir işe yaramaz... Umarım kız mutlu olacaağına inanır şimdi olmasada çok geç olmadan seni tanımaya başlar...

0|1
    0|0
  • Cok guzelde sonu olmadi..neden gormezsin filan yazdinki..orda baska bir cumle yazmalisin ya da son cumleyi sil..gerisi guzel

0|1
    0|0
    • Hmm olabilir, ne yazabilirim bir önerin varmı..

• Bilmiorum..bence son cumleyi silsen yeterlidir

• bir şey sorucam neden böyle her şeyden vazgeçmiş bir mesaj atıyorsun ben zamanında bunu yaptım bunu yapma derim sana

0|1
    0|0
    • Umursamazmış gibi davranıyor, güyya arkadaşız çocukluk arkadaşıyız, ama pek sallamıyor beni. O yüzden pek şansımın olmadığını düşünüyorum.

• 24 yaşında, karakteri güleryüzlü, sıcakkanlı, samimi, aklında asla kötülük olmayan biri, ama çok güzel bir kız o yüzden çekiniyorum. Neyse söyleyecem zaten, sonuç ne olursa artık.

• ama sevginin arkasında durarak söyle seninle olmayı istiyorum de senden vazgeçmiycem de gönül işin içindeyse güzellik pek umur olmaz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...