Kızlar yüzüne lazer epilasyon yaptıranınız var mı?

beyler abuk subuk dalga geçecekleriniz için şimdiden 'kapatın çenenizi aptallar' cümlemi baştan ileteyim herşeyi dalgaya vuran beyinsizlerle uğraşamayacağım. evet kızlar, esmerim ve bizim ailenin biraz geni bozuk :D bakımsız durmamak için kollarımız yüzümüz de dahil her yerimizi alıyoruz tabi neeyse uzatmayayım da duydum ki yüze sürekli ağda yapmak zamanla erken sarkmaya neden oluyor haliyle lazer daha mantıklı ama araştırdım ki lazerde eb riskli bölge yüzmüş. yani lekeler falan olma oranı yüzde daha tehlikeliymiş. yaptıranınız ya da yaptıran tanıdığınız var mı? yüzde ne gibi sorunlarlar karşılaşıldı?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ben yaptırıyorum yüzüme ve bir problem çıkmadı şimdiye kadar nerdeyse 8. seansa gircem, dökülmeler de yolunda gidio.güneş kremi mutlaka kullan lekelere engel olur,bi sorunla karşılaşmazsın.bi de güzellik merkezine gitme,uzmanların olduğu yerlere git daha güvenilir sağlığın açısından.tabi cilt tipin de önemli zaten uzmanlar başta test filan yapıo onun için de.

0|0
    0|0
    • anladım peki tüylenme tamamen bitti mi sizin? bir de, çok mu esmersiniz

• peki tavsiyeniz bunu hastanede yaptırmam mıdır? bir de, 10 seans için sadece yüz bölgesine yaptığınız ödeme nedir?

• 500 lira verdim sadece yüz için.hastane değil de lazer epilasyon yapan dermatologların olduğu merkezler var, güzellik merkezi değil ama..aslında hastaneye giderseniz de yönlendirebilirler sizi, benim cilt doktorum lazer epiasyonm yapıyodu mesela öyle doktorlar vardır pek bir bilgim yok açıkçası o konuda.

Erkekler Ne Diyor 2

• kızlar değil Goriller dicektin heralde ksdaksmd

0|0
    3|1
    • aman ne komiksin sen beyin yoksunu

• salak salak konuşma ya evet yüzüme ağda yapıyorum ama kimse kıllı vs demiyor görmedikleri için dış görünüşü bu şekilde yargılayamazsın ayrıca senin tipin de tam anlamıyla sevgilimin götünün kılı gibi görünüyorsun. bizde seviye yüksek yani haydi yol al beyin fukarası. genetik kişinin elinde olmayan şeylerle dalga geçcek kadar da malsın. yani sen sakat bir insanla bile dalga geçebilcek yoksunlukta bir IQ sahibisin. yazık.

• svgilinin götünün gılıyık HÜÜÜLOOOĞĞĞĞ

• merhaba

bunda dalga geçecek ne var ben anlamadim

vesselam

hayırlı olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence bir daha düsün ozellikle esmersen melanin pigmentinden dolayı daha riskli olabilir

0|0
    0|0
    • gene de doktora danıs ya burdan pek onerileri dinleme

• evet çok haklısın canım yüz sürekli göz önünde leke olursa çok çok üzülürüm ağlarım yani.. bayağı bir araştırmam çok kaliteli yerlerde yaptırmam gerek..

Yükleniyor...