Nasıl ayrılacam ?

Yarın büyük buluşma. Sorunlarımızı konuşcaz ve ben artık ayrılmaya karar verdim. Karşımdaki insan beni gerçekten çok seviyo ben ondan ayrılmayı nasıl başarıcam, mutsuzumm ?

Güncellemeler:
Bana bir çözüm önerisi susnun diye sordum soruyu beni yargılayın ya da kuyruk acınızı benden çıkarın diye değil! Bugün bana yarın size...

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• herşeyi dürüstçe söyle,açıkça saklama hiçbirşeyi sbepelri o da bilsin.flörtün bir amacı da deneyimler kazanarak aynı hataları tekrar yapmamak,açıkça herşeyi söylersen gelecek hayatında başkasıyla olduğunda belki aynı hataları tekrar yapmaz sonuçta insan öğrenebilen bir varlık hatalardan ders çıkartmasını bilir ... çocuğun kafasında soru işaretleri kalmasın kızacaksa kızsın üzülecekse üzülsün o anlık üzüntüyle olacak iş değil zaten ...

0|0
    0|0
    • sorunlarımızı biliyor zaten kendisi de farkında. ama kırmadan nasıl anlatıcam onu bilemiyorum çok üzülecek çünkü

• ya biz daha önce de 1kere ayrılmanın eşiğine geldik al yine aynı sorun işte çok tartışıyoruz evet düzeltcem diyo düzeltiyo da ama ancak 3 hafta gidiyo sonra yine aynı ben şimdi devam etsem en geç 5ay sonra yine bu noktaya gelinecek

• bir kere ayrılmanın eşiğine geldikten sonra olmuyor galiba ne biliyim benimde keisn ayrılmadan 5 ay önce bir haftalık bir ayrılık oldu sonra toparladık sandım ama 5 ay surdu anca şimdi bir süredir ayrıyız artık kesin oldu,insanların akrakteri düzelmiyor daha doğrusu değişmiyor,kararı vermek zor gibi kolay gelsin sana ama seni seviyorsa hemen bırakmaz

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben böyle mutsuzum dediğinde..

Erkek arkadaşının benden sonra mutlu olda gidişim bir mikime yarasın demesini umut ediyorum .

0|0
    1|0
  • Açıkça dile getirmeden,sessiz kaldığın her kelime içinde sana acı verip batıcaktır.Bu yüzden bir an önce içindekileri dile döküp karşındakine iletmelisin ki,hem sen hem de yoluna iyice iyi bir şekilde analiz etmeli ve devam etmelidir.

1|0
    0|0
  • - sanırım sana karşı artık birşeyler hissetmiyorum.. *

- ama nasıl olur hayatım? daha dün aşkından ölüyordun?

- bitti, gitti, bugün hissetmiyorum

- allahım gerçekten garip bir insansın!, ne yani bittimi?

- bye bye...

0|0
    2|0
  • İnş pişman olursun ayrıldığına ve o senden daha mutlu olcağı birini bulsun erkek arkadaşına üzüldüm

0|1
    3|0
    • katılıyorum .

• uğraşma zaten sen de beterin beteri ol

• Üfff sıktın ama

• cok basit al yanına bir erkek git bulusmaya :D direk ayrılır zaten bebe :D

0|0
    1|0
  • benim öğrendiğim birşey var sevdiğine değil seni sevene gitceksin.

0|0
    0|0
    • ama ilişki de sürekli bir baskı varsa ne kadar katlanabilirsin?

• o zaman haklısın seni anlamıyorsa..

• ailenin ilişkiyi onaylamadığını söyle onlara karşı gelemem de

0|0
    0|0
  • Sen daha iyilerine layıksın de :S

0|0
    0|0
  • sorun sende değil bende :/

0|0
    0|0
  • Sen onu seviyomusun?

0|0
    0|0
    • yaptıkları yüzünden soğudum

• bunu onunla konuş de bu işin sonu finish eğer şans vermek istiyorsan biraz acıyorsan dediğimi yap

• karşınızdaki insanı muhatap kabul edip buluşuyorsunuz

ve ayrılmaktan söz ediyorsunuz ki bunun adı naz yapmak

ayrılsanız dahi sonradan pişman olabileceğinizi aklınıza getirerek

sözlerinizi ona göre seçin galiba en güzeli biraz ara verelim

yada biraz yalnız kalmayı istemek bence

0|0
    0|0
    • karşımdaki insan ara verme olaylarına karşı onu üzmeden uzatmadan bitirmek istiyorum ve kendisine değer veriyorum gerçekten o yüzden yüzyüze konuşmayı tercih ediyorum

• pek tabiiki ben veya sizi tanıyan bile seni bilemez

ama bir tavsiye

evlilik takım oyunudur ve o kişi veya başkası oldumu

size muhakkak karışacaktır eşine karışmayan kimseyi bulamazsınız

hatta aradığınız özelliklerdeki kişiyi asla bulamazsınuız

kime güvenmiş iseniz onu asla kaçırmayın güven yoksa herşey boş

Allah hakkınızda hayırlısını versin iyigeceler

• birde gitmek kolay zor olan kalmaktır:)

• Mutlu olmadığın yarın başkalarının mutsuzluğu olucaksa öyle güneşin a.k

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• söyle işte. güzellikle olmuyorsa da kabalaş.

0|0
    1|0
    • kabalaşmak istemiyorum çok değerli benim için

• bebem bunu kullanmak ister gerizekalılar cunku. baktın mıymıy ediyor çek resti.

• Açık ama nazik bir şekilde konuş lafı gevelersen onun canını daha çok yakarsın

0|0
    0|0
  • neden ayrılmaya karar verdın sevmıyo musun

0|0
    0|0
Yükleniyor...