Sevgilim kontrol delisi, üzerimde baskı kuruyor. Bir sorum olacak ozellikle erkekler size

Bir sorum olacak ozellikle erkekler size

arkadaşlar benim kontrol delisi bir sevgilim vardı.bu yuzden hep uzerımde bır baskı kurmaya calıstı ben de guzellıkle sabırla derdimi anlatıp pek tavız vermemeye calıstım.ama son zamanlarda tartısmalarımız arttı..ben sehır dısına aılemın yanına tatıle geldım ve bır hafta sonra telefonla ayrıldı benden.sevıyorum ama mantıklı olan bu farklıyız anlasamayız olmaz ilerde daha kotu oluruz dedi.korkakca davrandı.belkı de benı yolcu ederken bıle aklındaydı bu hep.ne kadar ısrar etsem de ki o an kaybetme sokuyla deneyelım vs deyıp dursam da donduremedım.en son dayanamayacagm bır soz soyledı ve ben susuyorum cunku haketmıyorsun dedm cıktım.sıldım engelledım heryerden.

sonuc olarak yedıremıyorum suanda.5 gun oldu.tamam mantıgımı kullanıyorum o soyleydı boyleydı yurumezdı dıyorum ama bır yerde bunca seyı yasamısken telefonla terkedılcek kadar degersızmıydım dıyor ınsan kendıne.onun aklı basına gelsın bu hatayı anlasın suclu hıssetsın ısterım.benı sılmedıgınden emınım.aklı sıra mantıgıyla hareket edıyor ve gelmez de eminim.bırlıkte olmak gıbı nıyetım de yok tekrar ama arayıp bu yazdıklarımı soylesem mı ona.bu sekılde canını acıtabılır suclu hıssettırebılır mıyım?yoksa zaten suskunlugum onu dusundurtur mu anlar mı?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Terk edilmeyi hazmedememişsin sen sanırım. Telefonda internette her haltı yiyen insanlar o yoldan terk edildiğinde neden bu kadar bozulur ki ? Bence sen daha fazla uğraşma her yaptığın hareket bir taraflarının kalkmasına neden olacaktır.

0|0
    0|0
    • evet hazmademedim.telefonda ınternette bır halt yedıgım yok.karsımdakıne hep saygı duydum.bu sekılde olması hıc ıyı hıssettırmıyor insana hele bu kadar emek verdıysen.ama dedıgın gıbı gerı donmesını ıstedıgımı falan dusunur heralde

• umuyorum oyle olacak.duyguları var onunda.asık olan benı hayatında ısteyen oydu.duyguları agır bassın dılerım ne zaman olursa olsun..sohbet ıcın tesekkur edıyorum.

• Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi akşamlar.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bitmis iste neden hala bir ulasma icindesinki .. ne yaparsan yap dogrusnu yapmis dogru yoldada gidecektir

0|0
    0|0
    • dogrusu kendıne uygun sartları yaratıp en guclu hıssettıgı anda bır telefonla ılıskıye son vermek mıdır?hele bu kadar uzaktayken.yuzume soylemesını hakettım.

• Anlamıyorum bu asiri duygusalligi. Bir insan nasil yalniz kalir bir basina kalir ? Biten bir iliskinin ardindan bitmesinin dogru oldugu bilindigi halde neden hala yorummyapilir. Bitmis iste nasıl neden oldugunu dusunup rahatsiz olacagina hayatina devam edip mutlu olsan yeni asklara yelken acsan ? Realist olsan biraz ?

• daha 5gun olduşu anaglamıyor zırlamıyorsam bır kadının olabılecegı kadar realıstım bence suan. ıben de bılıyorum dogru olan buydu da ıınsanız yerı zamanı gelır ben de sadece bunu dusunurum umarım.

• Takılın kafanıza göre..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...