Sevgilim bana dönmek istiyorum ama yaptıklarını kabullenemiyorum çok zor :(

Arkadaşlar o kadar zor bir durumdayımki konuyu anlatiyim size

sevgilimle 5 aydır birlikteydik son 2-3 ayda bilmiyorumlar emin olmamalar başladı başka biri vardı aklında eski sevgilisi ama hep inkar ediyordu bende seviyordum ya inanıyordum onlaydım ama hep acı çekiyordum başka birini düşünüyordu çünkü o kadar aşığımki anlatamam,neyse bir gün mesajlaştığını söyledi bana facede bir arkadaşına yazdığını gördüm ..beni bırakırsa pişman olacağını yazmış anladım zaten ayrılıcak ona gidicek ama o gideceği de tam bir o* çocuğu kusura bakmayın her gün bir kıza yazıyor en çok ta bu koydu bana erkeğim bakın yemin ederim bir kızın gözlerine bile bakmıyordum sevgilime ihanet olur diye ama o çocuğa tercih edilmek ölüme eşdeğer inanın.neyse gece söyledim buna anlattı mesajlaşma olmuş beni seviyormusun demiş çocuk buna bu da evet aşıkmısın demiş evet demiş sevdiğim kız. beynimden vurulmuşa döndüm neyse o gece yolun açık olsun dedim.ağladı gece ben seni istiyorum ama dedi anlam veremedim neyse yalvardı falan bişeyler oldu ayrıldık 1 gün onla mesajlaştı çocuk bunun bedenini istiyordu telefonu açtım yalvarışını dinliyordum sonra konuştum neyse tekrar gözüm kör olmuş ya affettim çabala dedim ona neyse bir hafta sonra yine aynı şeyler başladı o çocuk ne zaman yoklasa bunu bu reddedemiyordu o an düşündüm artık sevgi de bir yere kadar dedim uzak dur benden artık dedim beni de bırakamıyor ama anlayamıyordum madem başkasını seviyor benle işi ne beni niye hala istiyor.? mantıklı olan benle olmasıydı diyemi acaba ona iyi davranıyordum çok seviyordum diye mi.neyse o çocuğa mesaj attı en son konuşmada benim hiç bişeyim olamazsın nefret ediyorum senden yazmış ama bir aydır beni zorluyor gece gündüz benle konuşuyor yanıma gelmek buluşmak istiyor hep benimle bir kaç kere buluştum mutlu oluyorum yanında ama yalnız kalınca bunu kabullenemiyorum arkadaşlar.bi de erkeğim ben düşünün açıkcası utanıyorum bazen biri duysa ne diyecek kız seni bıraktı geldi tekrar bıraktı yine geldi nasıl onla oluyorsun diye ben de kabullenemiyorum açıkcası uzaklaşıp kurtulmak istedim ilaç falan içti bu kız sen olmazsan yemin ederim başkasıyla olamam diyor daha neler neler.ama ya peki bana yaptıkları o kadar acı çektim ki onlayken hüzün dolu şarkılar paylaşıyordu unutmadığını anlıyordum kahroluyordum şimdi bazen bitti.. diye mesaj atıyorum ona sonra yalvarışlar ağlamalar bana karşı tekrar konuşoyorum ama onla olamıyorum yapamıyorum sonum yok biliyorum çünkü o ihaneti nasıl unutabilirim ben sizce ne yapayım arkadaşlar bu kız beni seviyormu yoksa mantığını kullanıp mı benle olmak istiyor lütfen sonuna kadar okuyup cevaplayın teşekkürler :( bu arada erkek adam ağlamaz demeyin sevince öyle bir ağlıyormuşki anlatamam yaşadım bunu çok kötü Allah kimseye yaşatmasın.

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Yazın çok üzülmüş ama okudum sonunakadar, bak kızın aklı karışık ve o ibine de sürekli karıştırıyor, butür şeyler bazen oluyor hayat işte hiç kimsenin hayata karşı garantisi yok, en önemlisi onu bu durumda brakırsan yavşaklıkedersin onlan ol ve kendine bağla, kolay olmayacaktır ama bu da imkansız değil, o bunu anlıyacaktır merak etme, bence şimdi olduğu için şükretmelisin çünkü herşeyin farkına daha erken varacaktır ve asıl yeri senin yanında olduğunu anlıyacaktır, o gavat gibi ters davranma kıza, dile kolay dimi, bende yeni öğreniyorum, şimdi bir şeyin farkına iyi vardım, asla ama asla sana güvenen birini yarı yolda brakma, o yapmış haklısın, peki onun içini bile bilirmisin, onun ne halda olduğunu göre biliyormusun, hayır bu mümkün değil, herkez yaşadığını çektiğini bilir, ben olsaydım yerine mücadele ederdim çünkü diyeceğine , sonunda mutlu olacağınızdan eminim, şimdi dik başını ve ona onu nekadar çok sevdiğini söyle, çünkü onun şimdi bu cümleyi duymasına çok ihtiyacı vardır, sonuna kadar okumayan götverendir, erkesen okuma bakalım :D

0|0
    0|0
    • tersledm bu kdar seye ragmn kotu soz ble demedm onu cok sevdgmi bliyo ve farknda zaten senn yaptgni hic bir erkk ypmaz konusmaz hoc yarn baska bir kzla olur diyor zaten senn trnagna ölurum diyor ama ya yaptklari unutamiyorm kafayi yicem ona diyorm bak olmuyo yapamiyorm erisan oluyo ama ask varya hani o bok varya tkrar konusuyorm ama sonum yokki be kardesim bna kocam dedi bu kz sonra ona gtti gel de kabullen

• O heriften adam olmaz kızı kullanıp atıcak

Kızlar Ne Diyor 2

• Sonuna kadar okudum çünkü aynı şey bir erkek arkadaşımın başına da gelmişti. Sonunda kızı affeti ve çok pişman oldu. Kız resmen oyuncak etmiş çocuğu sözleriyle... Herkes aynı değildir önyargı da yapmıyorum kesinlikle ama sormuşsun madem bence seni kullanıyor affetme yaptığı şeyleri unutma arkandan koşmayı bıraktığı anda doğru şeyi yaptığını sen de anlayacaksın.

0|0
    0|0
    • affedemiyorm olmuyo zaten brakiyorm yapamiyorm diuorm gunlerce agliyo icm aciyo benim tkrar konusuyorm Allah kahretsnki asik oldm ama sonum yok :(

• Ya kıyamam sen hakkaten seviyorsun da bu kıza başkasına aşık başkasını sevşyor senden ayrılmamasının sebebi o çok aşık oldugu çocugun ilk gün kabul edip ikinci gün ayrılcagını bildiği için ona güvenemiyor güvenmediği içinde seni de bir yandan kaybetmek istemiyor eğer bir gün o çocuk kızı elinden alıp giderse sen harcadıgın zamana duyguya acıyacaksın..kızdan uzak durmak için herşeyi yap kız kusura bakma çok yüzsüzmüş ona aşıgım diyip sana gelip aglıyıp zırlıyorsa hiç inancırıcı olmaz bırak gitsin

0|0
    0|0
    • onla olamicagimi bliyorum sevseydi gidermiydi ki yeminler ediyo senden baskasyla olamam dyr ama bn yalnz kaldgmda hep agliyorum kmseye demiyorum cnku ayplaniyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...