Karın kasları ne kadar sürede çıkar? Karın kasları yapamk için hangi egzersizler yapılmalı?

Sorum karin kaslarina sahip olanlara ya da bu konuda bilgisi olanlara karin kaslari tam olarak ne kadar surede cikiyor haftada ne kadar calismak gerekiyor ne tarz hareketler yapmak gerekir extra bir urun kullanmak gerekir mi siz kullanmis miydiniz kizlarda daha zor ciktigi dogru mu sizce?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• azim istek kararlılık en öenmli eşylerden biri beslenme harket dersen sana link bu senin için cok ağır olucaktır mesela 3x15 yazar sen o harekti 8 kere yap dinlen 1 dkka 8 kere daha yap 1 dka daha dinlen 8 kere daha yap toplam 3 set olur ama bu bana ağır geir diosan link bu senin için daha kolay olur ve dinlenme süresini kendi ayarlar saten ayriyette link link bu ikiside iini görür

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kızlarda kas sevmedığım ıcın yardımcı olmıcam

0|0
    1|1
  • kızlarda zor çıkmaz tam tersi erkeklere göre daha hızlı çıkarabilirler erkekler genelde düzensiz beslenirler ve yağlanırlar yağı eritmen lazım ki belli olsun

haftada 3-4 gün çalışabilirsin sonucu görmen 6 ayla 2 yılını arası değişir

yağ yakıcı kullanmanda fayda var

*istediğin kadar spor yap düzenli beslenemezsen atıyorum şeker un tuz kola içki içtiğin taktirde sadece boşuna kürek çekersin.

0|0
    0|0
    • kızlarda yağ oranı vücut oranına göre daha fazla olduğu için daha zor çıktığını duymuştum ben de

• Karın kasları yani sixpack vücütta en zor çıkan kas ve en kolay kaybedilen kastır yüksek azim ve çalısma ister. Ama insanoğlu her istediğini yapabilir. Protein tozları var kasa yardımcı olur. Sürekli mekik çalışman gerekiyor. Ve fazla yağın olmamalı. Bu işe kafayı koyduysan hemen bir fitness club'une kayıt ol.

0|0
    0|0
  • tabii hareketlerle geliştirilebilir ama ben mesela hiçbir egzersiz yapmamama rağmen sixpack'e ek adonisim var biraz genetik yani.

protein tozu falan boş işler bunlar yemeğinde aldığın proteine dikkat et yeter. bir de sabah kalkar kalkmaz 15 şınav ve 30 mekik çekmeyi adet edin. sonra onu rahat yapabilir duruma geldiğinde sayısını arttır.

0|0
    0|0
  • Baklavaların ilk 4'ü kolay çıkıyor.. Önemli olan alt bölgede bulunan 6'ncı baklavadır. Onu çıkarabilmek için 3-4 ay falan uğraşmıştım..

0|0
    0|0
  • Karın kaslarının çıkması için vücut yağ oranını düşürmen lazım. Yoksa kasların oluşsa bile üzerindeki yağlardan belirgin olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • vucüd anatomıne baglı olarak 4-6 ay arasıda cıkar.haftada 4 gun 3x30 olarak al orta we karın hareketlerını yapabılırsın.en zor cıkan kas grubu olarak azimle calısman gerekir.

0|0
    0|0
  • varda az

0|0
    0|0
  • herkeste çıkar.sıkı bir diyet ve her gun yarım mekik son gucune kadar karın kasları cıkar.yagsız yogurt hızlandıracaktır.3ay bu duruma sabredersen ufak tefek bir şeyler gorurşun bir sene baklavaların şayılır.

0|0
    0|0
  • Vücudunun yapısına bağlı birşey bu .. Ama düzenli yaparsan kısa sürede sonuç alırsın.

0|0
    0|0
  • Bunun için gün ay yıl vermek imkansız.

Vücut yağın ne kadar az ise karın kasların cıkması o kadar mümkün doğal olarak süreçle paralel ilerler

0|0
    0|0
  • Bacaklarım sayesinde karın kaslarım gelişti daha çok mekik falan çektim koştum birde en önemlisi barfiks aletine asılıp ayaklarını kasılmak..

0|0
    0|0
  • bırakın ya boş işler

0|0
    0|0
  • bence doğru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...