Felipe melo'nun geri dönmesi doğrumu???

melo geri geldi sizce doğrusu bu muydu bidee 10 numarası sneijder vermiş tatlım yaa :)

0|0
5|34

En İyi Erkek Görüşü

• felipe melo o bolgede alternatifsiz.

fakat gs burada cok dogru bir is yapti.

cunku melo her ne kadar iyi oyuncu olsa da takimini direk 10 kisi birakabilecek bir oyuncu ayni zamanda.

bu yuzden kiralik alarak yine gozdagi verdiler.sanirim bu sefer 3 yilligina kiralamisiz.

Bu da demek oluyor ki bak 3 sene iyi oynarsan para kazanmaya devam edersin..Ancak bizi yari yolda birakirsan 3 sene sonra kimse seni almaz kendi basina kalirsin.

Bakalim insalla hbu sefer ssezona iyi bir baslangic yapar da gecen sene ki gibi olmaz..

0|0
    0|0
    • kiralık falan değil o haber yanlışlıkla öyle geçti. juventus'la zaten 3 yıllık kontratı kalmamıştı ki nasıl 3 yıllığına kiralıyosunuz? bonservisi 3.750.000 'ya alındı ve melo'ya da 3 yıl için 9.3 milyon yani yılda 3.1 milyon garanti ücret + maç başına 25.000 para alacak. bu da yılda 4 milyon 'ya falan denk geliyor. melo için çok yüksek bir ücret. yanlış bir transfer miydi? tabi ki hayır. tebrik ediyorum boşalan yerini tekrar doldurdu.

Erkekler Ne Diyor 33

• o bir pitbull link

link

0|0
    0|0
  • Doğru değilde iyi birini bulamadılar yerine.

0|0
    0|0
  • wellington daha faydalı olurdu

0|0
    0|0
  • Melo'nun bonservisi ile alınmasına bi' şey demiyorumda.. Abi yıllık 3 milyon 100 bin mi ne bi' ücreti var. Yazıktır günahtır ya, Gerçekten Selçuk İnan ne kadar kazanıyor bilmiyorum ama Melo kadar kazanmadığı kesin..

Ülkemizde ne kadar iyi olursan ol, yabancı olmadıkça hakettiğini alamıyorsun..

0|0
    0|0
  • zeki ve çevik birde ahlaklı olsa keşke:) aslında melo sart degıldı bızım takıma, varlıgı fayda getırır de 6+0 işi cok fena:(

0|0
    0|0
  • Melo´nun gelmesi çok iyi oldu ,Fiyatı biraz yüksek gözükebilir ama bonservisini ucuza aldık oradan kar ettiğimizi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • herhalde doğru. melo'nun yapacağı işi o kalitede yapacak adam almaya kalksan kapıyı 20 milyondan açarlar ki yok öylesi.

1|0
    0|0
  • doğru değil çünki 2 senedir odgru dürüst oynamayıp sonrada son 1 2 maç da oynayıp taraftara saçma sapan hareket yapan bu futbolcu.yazın tatile çık sen antreman yapma gs ye gel 1 sene antreman yap haram zıkkım olsun bizim paralarımız ona

0|0
    1|0
  • Melo eski galatasaray ruhunu taşıyan nadir oyunculardan biri geçen sezon kalacak kalmayacak durumları yüzünden başta takıma adapte olamadı ama sonlara doğru geri dönüşünü çok iyi yaptı. Kesinlikle doğru bir karar bana göre.

0|0
    0|0
  • Yep.Bu sezon'a damga vurmasını bekliyorum.

0|0
    0|0
  • kedi köpekle uğraşıyorsunuz abicim yahu .

0|3
    1|2
  • çok doğru ama Fatih Terim olduğu sürece doğru ama ben Wellinghton olsun isterdim hem genc ve ucuz hem de melo biraz psıkopat garantı kontratı kopardıgı ıcın hadise cıkarabılırız zamanla..

0|0
    0|0
  • takımı bilen bir oyuncu

0|0
    0|0
  • Daha iyisini alsak gelmesin derdim ama olmadı..Melo iyi bir oyuncu inşallah bu sezon daha iyi olur..

0|0
    0|0
  • Oyun olarak yakışsada karakter olarak galatasaray'a yakışmayan bir futbolcu kırması

0|0
    0|0
  • anlamıyormkı gs meloda ne buluyor zaten yabancı sınırıda var gs için gereksiz bir futbolcu gsli değilim ama melonun gsdeki önemi taraftaarla bütünleşmiş olması

0|0
    1|0
  • melonun gidecek olması zaten bir hüzündü

çok kaliteli bir futbolcu melo

0|0
    0|0
  • yanlış.___

0|0
    0|0
  • kiralık olarak doğru. ama numara olarak yanlış oldu 3 numara efsane kaptan bülent korkmazın numarası semihin olmalıydı melo 4 ü almalıydı hamit 6

0|0
    0|0
  • bence gelmesi yanı kalması iyi olmuş tabiki melodan daha iyikeri var ama melo takıma alışmıs nasıl oynadığını bilen yani takıma uyum sağlamıs biri

0|0
    0|0
  • Antreman eksiği olupta geçen yıl ilk yarı gibi çıldırtırsa beni anasını avradını. onun dışında son haftadakiler gibi oynarsa başısının üstünde yeri var

0|0
    0|0
  • o paraya çok daha iyisi alınabilirdi meloya çok para veriyorlar

0|0
    0|0
  • dünyanın en iyilerinden melo doğru tabi :)

0|0
    0|0
  • iyi futbolcu sonuçta gs faydalı olacaktır

0|0
    0|0
  • Buralarda it köpek konuşulur olmuş :)

0|0
    1|0
  • Doğru mu bilmiyorum, ama şahsen ben istemem bu adamı. :)

0|0
    0|0
  • tabi ki de doğru bir karar cimbom onun mevkisine ondan iyisini alamazdı emin ol

0|0
    0|0
  • doğru tabi ki. ben beğeniyorum performansını. 3 numaralı formayı giyecek bu sezon.

0|0
    0|0
  • Nereye geri geldiki ? Melo zaten 2 senedir G.Sarayda.Bonservisinin nerde olduğu önemli değil.

0|0
    0|0
  • şakamı yapıyorsun tabiyki doğru var mıbaşka o kalitede alabileceğin orta saha söle bakam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

• nan iki futbol muhabbeti yapıcaz tatlım yeaaaa muahbbeti ney?

0|0
    0|0
  • futbolu için bişey denmez ama hal ve hareketler değişmeli

0|0
    0|0
  • Kendisi 3 numarayı aldı..

Benim Meo konusunda skıntlarm vardı ama bir yandaonun devam etmesini istiyodum.. Selcukla güzel bir istikrar yakaladlar.. Bakalm devamı gelcek insallah..

0|0
    0|0
  • Tabi ki doğru...

0|0
    0|0
  • Umarım faydalı olur daha da..

0|0
    0|0
Yükleniyor...