Babanızın annenizi aldattığınıza eminsiniz. Ne yaparsınız?

Ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız? Nasıl tepki verirsiniz?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• anneme söylemiştim. o da zaten bildiğini söylemişti. 13 yaşındaydım. ne duruyosun gitsene dedim. seni nasıl bırakcam dedi. bakarım başımın çaresine dedim gidiş o gidiş ayrıldılar

0|1
    0|1
    • İçim acıdı.:(

• Teşekkürler. Mutlu ettin beni..

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 11

• Babamı affedemem..

0|1
    0|0
  • O babaya imali bir söz söyler yüzüne bakmazdim bir daha. Anneme bilmiyorum nasil derdim ama bosanmasi icin bir sekilde ikna ederdim.

0|1
    0|1
    • Ama annen boşandığında dul bir bayan olarak çok daha zor bir döneme girecek.

• Gidiş o gidiş. Ne yapacaksın?

• Yeniden evlenmek isterse bir sey diyemem..

• Aldatana kadar bosansin anlayisla karsilarim sukur ki babam anneme sadik bir es ve su an annem cok hasta yatiyor bakima muhtac ve babam bakiyor...

İste aradaki fark oda baba bu da baba...

0|1
    0|1
    • Yüreğimi kanattın ya..İnan darmadağın ettin beni. Allah anana tez zamanda sağlık verir inşallah. İnan ağlıyorum ya..

• Buna sevindim...

• Babamla konusurum bu konuyu.

0|1
    0|0
  • ben bu durumu annemi kaybettikten sonra öğrendim babamı affedemiyorum hala babamı affedemediğim için tüm erkekleri affedemiyorum benim hayatımı da mahvetti

0|1
    0|0
  • bir daha babamla asla görüşmem. annem de bir daha görüşmez zaten. 70 yaşında da olsa ayrılır.

0|1
    1|0
    • 20 Yaşındasın. Baban terketti gitti evi. Ve sizinle her türlü irtibatı kesti ekonomik olarak ta. Ne olacak?

• Geceleri annenin çığlıklarını duyarsan rahatsız olur musun?

• sen anneni duysan babanla rahatsız mı oluyorsun. sanki leylekler getirdi. bir barzoda bu kadar mantık olur zaten :*

• Bilmiyomuş gibi yaparım kıyamam ben anneme.

0|2
    0|0
  • anneme soylemezdım üzülebilir ama içim içimiyerdi heralde

0|2
    0|0
  • dünde bu tarz soru sordun hayırdır yaw :/

0|2
    0|1
  • anneme iyisinden temiz bir koca aramaya çalışır babamla kavga ettirir boşatirim

0|1
    1|1
  • babam annemi aldatiyor annemse hissediyor. ama yuva yikmak cok zor affetmicem babami

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...