Kızlar yolda yürürken karsınıza bırısı cıksa merhaba tanışalım dese?

Yolda yürüyosunuz pat diye birisi önünüze cıktı ve sizden hoşlandığını biyerlerde bişeyler içmek çay-kahve vs teklif etti.

Bu durumda tepkiniz nasıl olur şans verir tabi olur mu dersiniz yoksa topuklu ayakkabıyı kafasına mı geçirirsiniz ?

• Öyle bir rahmetli tanımıyorum
    17% (3)10% (1)14% (4)Oy Ver
  • Ne munasebet tabiki hayır asla ..
    56% (10)30% (3)46% (13)Oy Ver
  • Aaaa tabiki evet ayoll .ss pf
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • 3 numaralı ölümcul ucan tekme vurusumu sergilerim
    11% (2)20% (2)14% (4)Oy Ver
  • Tanıdığım birisiyse bir şans veririm
    10% (2)40% (4)22% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 17

• işte türk kızlarının halini görüyoruz, çoğu tepki gösteriyor. Oysa yabancı ülkede olsa bu kız istemese bile kibarca reddeder, bizim türkler bir merhaba dedi diye dayak atmaya kalkışır. İşte kalite bu kadar. Kusura bakmayın siz kendiniz söylüyorsunuz.

Kişi kibarca beğendiğini söylüyor ve bir şeyler içip tanımak istediğini söylüyor, tecavüz etti muamelesi görüyor karşılığında. neyse böyle konuşunca da hangi kızdan darbe aldın, çekemiyorsunuz, kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş oluyor. En iyisi fazla konuşmayayım ben.

0|1
    0|1
  • Merhaba Esmercim

Bakma kızlarımız burada havadan atıyor tutuyor hep

Ama en dürüsütü: Tavşan Kardeş'in yaptığı..

Tavşan kardeş samimi bir cevap vermiş.

Kızların önüne bir ben geçeyim bakayım reddediyorlar mı

2|2
    0|0
  • Hiçte öyle değil valla gayet çok güzel sohbet ediyorlar sen burdaki hatunların yazdıklarına bakma, çıkıp birisi tanışalım deseler hepsi aynı tepkiyi verir gülmeye başlıyorlar.

0|0
    0|0
  • Kafana yersin odunu. Çok net.

1|0
    0|0
  • kızlara sorarsan hepsi tekmeyle tokatla kovalıyor ama gidin sokakta görün onları apaçiler kızların kuyruklarından ayrılmıyor saatlerce onlarda kovalamıyor çünkü hoşlarına gidiyor bu tip şeyler, beyler şu kızların popolarını kaldırmayın sonra indirmek zor oluyor

0|0
    0|0
  • Hadi kızlar cevap bekleniyor sizden

0|0
    0|0
  • oha amk . kenedeni beğenmiş özgüven tavan yapmış insanlar öyle yapar. ama şahse bir kız benm önüme çıksa öyle dese yerim onu :D

0|0
    0|1
  • hep aynı sorular, hep aynı cevaplar

1|0
    0|0
  • Kabul eden delikli isviçre peyniridir , ama amaç bu yolla aganigi ise sorun olmas seni seviyorum yalanı ne güne duruyor:):):

0|0
    0|0
  • once tipine sonra cebine bakarlar gulum ikiside okeyse evli olsa bosanir kosar

0|1
    0|0
  • Öyle bir rahmetli tanımıyorum

0|0
    0|0
  • biber gazınıçıkartıp sıkanı tanıyorum esmer şuan rahmetlik üyelerden :D

0|0
    0|0
  • hemen giderim :D

0|0
    0|0
  • ayyyyyyyyyyyyyyyy sIÇINI BIŞINI YOLARIM ONUN .s.s.s.s

1|0
    0|0
  • abazalık başka birşey değil. seninle ilgilendiğine emin olmadığın bir kıza 2. kere bakma bile. sonra kendilerini afrodit zannediyorlar. yurtdışında hiç bişey demeyip sadece baksan bile yetiyor bazen. bir de ayakkabıyı kafasına geçirmesini normal görüyorlar ya.

0|0
    0|0
  • salak diyorlar

0|0
    0|0
  • namusuma laf ettirmem

1|0
    0|0
Yükleniyor...