Sevgilim (erkek) okul arkadaşımın numarasını aldı

okulda yakın bir arkadaşım var.o arkadaşımla sadece dersler hakkında konuşuruz muhabbet ederiz.bu bana ders için mesaj atar,ders için arar.yine böyle mesaj atmıştı,bu mesajda telefonumda kalmış.umrumda değilki sevigilim görecek falan.sevgilim görecek diye korksam mesajları komple silerim,daha dikkatli olurum.neyse işte bu mesajı sevgilim gördü,kim bu dedi bende okuldaki sadece en iyi arkadaşım dedim.o da bişey demedi.sadece telefon numarasını kendi telefonuna kaydetti.sizce sevgilim bu telefon numarasıyla neler yapabilir?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• offf liseli ergenlerrr bir kaybolun bir bitin daaa

0|0
    0|0
    • olum kim ergen lan :D ben üniyi bitiircem, adam da öğretmen ondan soruyorum yaa,adam yetişmişş ne yapabilir? liseli olsa ne yapacağını bilirim ..

• tamam muhabbetin esprilerin hiç çekilmiyor

• çok kırıldım:)ben tam aksini dusunuyodum seninle ilgili:)

Erkekler Ne Diyor 8

• ''Bana bak koçum'' ile başlayan bir dizi mesaj gider arkadaşına :D

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapamaz :D sadece sen böyle meraklan bişiler yapacagını düşün diye yapıyo velet :D zeki :D

1|0
    0|0
  • ne yapabilirki?

0|0
    0|0
  • konuşur napcak ama seni çok seviyorsa ve çoook kıskanıyorsa ve arkadaşın ters konuşursa şuan arkadaşının kolu bacağı kırılmışta olabilir :D

0|0
    0|0
  • Arayıp tehdit edebilir bir daha mesaj atma uzak dur gibisinden

0|0
    0|0
    • onları zaten yapabilir başka ne yapabilir?

• tartışma boyutuna taşınırsa yüzyüze gelip ciddi ciddi kavga edebilirler onun dışında bişey olmaz hatta buda düşük bir ihtimal merak etme

• ne bilek ss

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey arayıp uzak dur falan der en fazla..

0|0
    0|0
  • Bişey önlem almıştır sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya pampa hiç bir şey olmaz sadece gözünü korkutuyor.

0|0
    0|0
  • Öldürecek hali yok korkma:)

0|0
    0|0
  • Ne olur ne olmaz diye,güvenmek istiyordur belki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...