Ne Tuhaf bir Milletiz deme ?

Sevdigi adama Bekaretini verene Orusbu diyoruz..

Her ay yeni biriyle tanisip sevismekten haric her pisligi yapana Namuslu diye bakiyoruz..

biz neden bukadar ön yargili bir milletiz..?

Yada Türkiye dekiler bu ön yargiya sahip degilmi artik tv.da İstanbul Ankara felan cok farkli düşünüyorlar millet havuzlarda rahat gezebiliyor ' rahat giyine biliyor..

ben Almanyada yüzme ye gitsem veya biraz kisa (dizime) kadar elbise giyinsem Mahalledekiler F... diye bakarlar..

Sizin orda da öyle mi ?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Her şehir hatta mahalle farklı düşünüyor bu konuda. Türkiyede nerede ne giydiğin çok önemli. Seni mini etekle nişantaşında görseler bakıp geçerler çünkü etrafta senin gibi çok vardır ama aynı etekle kıyı kenar bir mahalleden geçersen dikkat çekersin, "aranıyor" deyip yanaşırlar yanına, malesef!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bak dostum sorunun sonuda almanaya,da havuza gitsem bana f... gözüyle bakarlarmı demişsin..almanya,da yaşayan türkler bir kültür sıkışması yaşıyorlar ve bu sıkışma insanları ikileme iter ve birey,de toplum ne der psikolojisi oluşur.fatih akın,ın yönettiği duvara karşı filmin,de hatırlarsan sibel kekilli müslüman türk bir aile,nin kızı ve kafasına göre sex yapamadığı için ve baskı gördüğü için ailesinden formalite,den evlilik yapıyo ve bunun yaşanma sürecin de bir sahne var alman kekilli,yi istemeye gelince babasına alkollü çikolata ikram ediyo adam da haliyle müslüman olduğu için kullanmayız diyor fakat kızı önüne gelen le sex yapan bir kaşar oluyor anlıyacağın dostum baskı ile yönetilen toplumlar da tabular hep varolmuştur sen kendini bil gerisi hikaye..

0|0
    0|0
  • Sagopanın eski şarkılarından bir sözü var,Hani diyelim toz pembe yasiyorum

Koz bende biçimi takiliyorum

Bozukluklarımı cebimde taşıyorum

Saygım senin o*n olsun

Kaygın benim aşkım

Önce kendine saygı işin özü,kimseyede önyargıyla bakmam saygı duyarım arkasından konuşmaktanse gider açıkça söylerim,ama ülkemde herkes önyargılı degıl,kısıye göre degısmekte bence ,artı çoğu mahalle baskısından dolayı kız neler çekıyor kımbılır...

0|0
    0|0
  • Bir adam 4 karinlan evlenir, sinirsiz Cariye tutar, 9 yasindaki kizin kafasini kapatirlar cünkü 9 yasindaki kizda bilem seks fantazileri kurduklari icin. Bir 85 yasindaki adamin 9 yasindaki kizlan evlenmesini helal bulurlar.

Ama sevdigi kisilen iliskiye giren bir Erkek ya da Kiz namusuz, serefsiz ve kafir.

Sokakda biraz acik giyinen bir kadin bu kisilere göre namussuz.

Bu milletlen alakasi yok bunun kökeni Islam diger Arap ülkelerindede ayni cünkü.

Bunlar Allahli tanrisizlar baska birsey degil.

Kendilerin Ahlakli sayan, ahlaksizlarin tekiler.

1|0
    1|0
  • sevişti bir bakir ile bakire.. erkeğe milli dediler kadına ise fahişe.. =7

2|1
    0|0
  • Almanyayla burası çok farklı.Öncelikle bayanların yaptığı hatalardan yola çıkalım.Serseri tipli hiçbişeye benzemeyen adamlarla çıkarsanız muhabbet döner dolaşır cinsellikten çıkar.Sizden isteyip dururlar.Ama kültürlü efendi adam gibi adamlarla çıkarsanız tek celsede sürer bu ilişki.Sizden evlenmeden zaten kendisi de talepte bulunmaz.Ama kadınların kaşınıp kaşınıp kaşıyana sövüyor her defasında.Bu 28732874. vaka oldu burada

0|0
    1|0
  • namus 2 bacaginin arasinda degilde fikirde beyinde dusuncede biten bir olaydir egitim duzeyi arttikca namus kavramida ona paralel olarak gelisir ulkemizde 21.yy da olmamiza ragmen hala ulkemizde yanliş algilanan kavram

1|1
    0|0
  • Ruhu Orosbu olmasın

0|0
    0|0
  • Bu arada öyle değil. Herkes istediği gibi giyiyor. Erkeklerin çoğuda birşey demiyor, çünkü bakıyorlar.

0|0
    0|0
  • bekaretini vermesin oda ne diye veriyor siz vermezseniz erkekler de diyemez Ankarada gel ananı bile bellerler merak etme ora iyimis yine.

0|0
    1|0
  • Hayır, burada böyle değil ama Müslüman kadın ya da erkek, hareketlerine dikkat etmek durumundadır. İnsanlardan dolayı değil, Allah'tan dolayı böyledir. Bizler Avrupa'lı değiliz. Bizim inancımız ve değerlerimiz daha farklıdır. Özünüze dönün artık.

0|0
    0|1
    • inançta öz yok.İsteyen istediğine inanır ve bu onunla Tanrı arasındadır.Kimsenin kimseye karışmaya hakkı yok

• Türkçen var mı senin ! Yukarıda ne yazdık bak : Müslüman kadın ya da ERKEK dedik. Ezbere konuşlan birisi daha. Neyse, diğer yorumlarla ilgilen sen.

• Benim lafim sana degil... cok sagol abicim ttürkçm iyidir aslinda ;) bizim burda böyle Erkeksen gez dolas aldat ..sonrada dindarim iyi bir Türküm diye milletin kizina laf at.. benim kast ettim budur.. Her Koyun kendi bacagindan asilir..

• senede 4 kısııyı sevıp dordunede verene o dedıgınden demısız cokmu aslında ben demıyorum banane

0|0
    0|0
  • eğer bütün kızlar sevdiğiyle yapan ve daldan dala atlayıp zar hariç herşeyi yapanlardan oluşsaydı sana hak verirdim. ama evlenene kadar sabredenler var, toplumda onlar da olduğu için diğerleri yaftalanmış olabilir, veya haketmiş de olabilir.

0|0
    1|0
    • Ben yok demiyorum :) iyikide Varlar..

Ama abicim su topluma bakiyorum da ( Af edersin gercekten )

Altina almadik kiz birakmayan midesi genis igtenc varliklarda utanmadan Bekareti olan kiz isyerim diyorlar var ; Aslinda iste onlar tam meydanda Bekaretim var diyip ruhu fahisleri hak ediyorlar :)

• iyide kızların bir kısmı zaten öyle serseri tipleri seviyorlar, o kadar kişiyle sevişmiş ama benimle evleniyor diye hava atıyor bir de. adam ettim falan diyor :D kızlar da hakediyor bu durumu yani yüz vermiceksiniz ozaman.

• hayırdır yaran mı var ne yaptırdın gitti mi bekaret

0|0
    0|0
  • Aynen öyle yapcak bir şey yok yaşıyoruz işte..

0|0
    0|0
  • Ben demiyorm ama diyen terbiyesizler var :/

0|0
    0|0
  • valla yaşadığın yer demek sıkıntılı diye düşünüyorum çünkü almanyadan bahsediyorsun.

0|0
    0|0
  • çok haklısın kardeş. el birliğiyle düzeltelim işte.

0|0
    0|0
  • avrupayla arabistanın arasında kalmışız. bir tarafı seçmemiz lazım ama olmuyor işte. puanın 270 olana kadar bile burda yüzlerce bekaretini kaybetmeyle ilgili sorular, cevaplar görmüşsündür ama artık türbanlıların bile dar pantolonla dolaşıyor. bu kadar zar kafalı bir ülkeyiz işte. sokakta yarıçıplak dolaşanlar ahlaklı, namuslu bize göre.

0|0
    0|0
  • bekaret sadece zar değildir ruhu ... olanlarda var ama bakire olmak içinde hem ruhu hemde zarı olacak yok öyle dünya kezbanların egosunu tatmin etmem...

0|0
    0|0
    • :) olsun tabi bakire ;) ama toplumda alti bakire 'Ruhu fahise cok :)

• tamam işte hepsi bakire olsun.. altı bakireyse ruhu fahişe olup olmadığına güvenmen lazım..o güveni verirse olur zaten vermezse yol

Kızlar Ne Diyor 4

• öncelikle Almanyada niye rahat değilsin anlamadım. Ankara İstanbul gibi büyük şehirlerde herşey çok çok rahat artık. ankarada şort giyince tip tip bakıyolar gerçi ama olsun havuz seks rahat en azından benim çevremde. bir de şunu söyleyeyim ssevdiği adama bekaretini vermesi kutsal iken sırf eğlencesine seks yapaan niye aşşağılık? illa sevgi aşk başlığı altına mı sığınmamız lazım? biz kadın olarak vücudumuzun arzularını doyasıya yaşayamayacak mıyız? illa birini çok sevmemiz ona kanıp mı bekareti kaybetmemiz gerekiyor? biri de çıkıp ben gençken çokça macera yaşadım hacı pişman da değilim diye çıkamayacak mı? illa tek birine ait olmamız onu sevmemiz birine ait bir mal olmamız bekleniyor ben sırf bu yüzden biriyle çıkamıyorum bile.

0|0
    0|0
    • Herkezin görüşü farkli :)

Benim Vücudum kutsal 'sevmedigim bir Adamin Icime girmesini istemezdim :)

Zevk icin bunu isteyen varsa :) Amena.. onun hayati ona..

• Burda tecavüze uğrasan sen suçlusun sıkıntı yapma :)

0|0
    0|0
  • kadının bedenı hakkında ne zaman yorum yapmayı bırakacaklar o zaman çağdaş bir ülke olacak türkiye. herkesin eli kadının bedeninde. sizene abicim açarım da sevişirim de.

0|0
    0|0
  • İşte o her türlü haltı deneyip vajinal ilişki dışında her b*ku yedikten sonrada bakireyim diye ortalarda dolaşan beyni ve ruhu o*lar hepinizin $#{½$#£

0|0
    0|0
Yükleniyor...