Rus kızının hali. ... ...

link

Video rus kızlarla ilgili.özellikle erkeklere soruyorum.biz de böyle olsaydık iyi miydi?türk kızının sevilmesi için böyle mi olması gerekir?erkekler kızın yanından hiç bakmadan geçiyolar.burda aynı şey olsa insanlar ne tepki verirdi?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Alkol pisliktir, içende pislik olur. Tertemiz Türk hanımlarının içmemesini şiddetle tavsiye ederim. Elinize bile almayın. Hem Rus kızlarını seven erkekler, zaten işe yaramaz, gücünü Türk kızlarına yetiremediği için son bir çare Rus kızlara sarkan tiplerdir.. Geç onları.. Sen çizginde ilerle..

7|6
    0|2
    • alkol içen pislik olur. vay arkadaş

• @gastinitsa

Amerikalıyım, dünyanın pek çok yerini gördüm, alkol içipte insan olanına rastlamadım. Mutlaka bir yerlerde pis bir numarası oluyor! Bana anlatmayın alkolcü kafaları..

• Pislik nedir. Bir erkin 4 karilan evlenmesi üstüne bide sinirsiz cariye tutmasi. 9 yasindaki kizin basini kapatanlar pisliktir 9 yasindaki bir kizlan seks fatasyleri kuran erkekler pislikdir.

Senin gibi pislikler baska insanlara pislik demesinin hakki yok.

Erkekler Ne Diyor 18

• Ruslar bu yüzden mi tercih ediliyor sanki...

bizim Türk hatunlarının da böyle süründürme fantezileri var hem de ayıkken

0|0
    0|0
  • Sen böyle olan türk kızı görmemiş olabilirsin :) ama bu yok olduğu anlamına gelmez...

1|0
    0|0
  • Şu Rus kızı muhabbetını bırakın artık ya gına geldi anasını satıyım. Ruslar tadımlık siz ömürlüksünüz hayatım. Büyütmeyin bu konuyu bu kadar.

1|0
    0|0
  • Türk OLAN bayanlar ruslara göre kocalarına daha sadık olduklarından eşlerini daha çok tatmin ederler ve sevilirler bence

1|0
    0|0
  • Burda şu şekilde olurdu

link

0|0
    0|0
  • Alkol öldürür

Kumar Söndürür

Spor Güldürür

Günün anlam ve önemini berlirten yazımız :)

1|0
    0|1
  • Rus kızlarını bu yüzden mi seviyoruz biz amk ?

Bu yüzden seviyoruz link

0|2
    0|0
  • Ruslar şunu kafalarına koymuş;seks kötü birşey değildir insanın başkasından bulduğu ihtiyaçtır,tenin tene deymesidir diye.Tabi onlarında bir adabı var tabi nasıl susamak ihtiyaç buda ihtiyaç.Bu konuyu çoğu avrupa ülkesi benimsemiş hatta amerikada 5kızın3'ü 16 2'si 18 yaşında seks yaptığı ortaya çıkmış.Onlar için normal birşey.Tabi ben öyle yapın demiyorum farklı olduğumuzu söylüyorum farklılık ayrıcalıktır

0|0
    0|0
  • Öff 1 kızı göstererek neyin kafasını yaşıyorsun ? Bir sürüde türk kızı var bundan daha beter hareketler yapan.. Bir millete laf atmayın.. Türk kızlarınıda ezmeyin o ruslarıda..

0|0
    0|0
  • erkekler kızın yanından hiç bakmadan geçiyolar. adam sikerte sikerte bıkmışki :D

0|0
    0|0
  • Türk kızlarını seviyorum.

0|0
    0|0
  • Kız sağlam.

0|0
    0|0
  • onlar güzel bea siz cok kezbansnz

0|0
    0|0
  • iyide o adamlar doymuş bizimkiler aç niye kıyaslama yapıyon ki :D

0|0
    0|0
  • bu kızı bizim kezbana tercih ederim

0|0
    0|0
  • Ben o kizi genede bir türk kizindan tercih ederim.

0|0
    0|1
  • kötülemek için sorulmus bir soru

0|0
    0|0
  • valla çok tatlı insanın alıp kahve yapası geliyor :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Slav ırkının genetik mirasıyla, soğuk iklim coğrafyalarının sefasını sürüyor o güzel Rus Kızları.

Hem Allahsen, Türk erkeklerinin onlara yaklaşımında ki beklentinin aynısıyla sana yaklaşmalarını gerçekten ister miydin güzel kızım?

Cümleten bu güzelliği dert edip kıskanarak birilerine kızacaksak bence O güzellik şanslısı ırktan olmayan anne babalarımıza kızmamız daha mantıklı..

Güzele bakmayı sevap sünnet bilen erkeklerimize kızmak haksızlık olur bence:)

Zaten seçme şansım olsa, çekiciliği, seksapaliteyi daha katma değeri yüksel bir avantaj bulduğumdan, danslarını, tenlerini, kıvrımlarını izledikçe imrendiğim o ateşli Latin köken kadınlardan olmayı tercih ederdim kendi adıma:)

1|0
    0|0
  • Oracikta hemen bir 50 kisi tecavüz ederidi kesin yani,

0|0
    0|0
  • Ruslara zaten başka gözle bakılıyor sırf fizikleri güzellikleri için onun dışında ilgilenmeye gerek yok..

0|0
    0|0
  • alkol abooo bu kadar etki yapıyır mı yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...