Rtük ilk kez spora önem mi veriyor yoksa ?

Uefa ve Şampiyonlar ligindeki Türk takımlarının maçları

Türkiye kupası(futbol,basketbol,hentbol,voleybol)

Dünya kupası yarı final ve final maçları

Artık bu karşılaşmalarda kesinlikle şifre olmayacak,şifresiz ve ücretsiz yayınlanacak

Güncellemeler:

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• bu çok iyi oldu işte

ben zorunda mıyım takımımın avrupa maçları için ayrı türkiye maçları için ayrı ödeme yapmaya

bence buna hazırlık maçları da dahil edilmeliydi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• iyimiş ya:))bu kez sporseverleri düşünmüşler:))

0|1
    0|0
  • Türkiye kupası maçları iyi...de euroleague'de gs geldi,hayaller bitti bu ne ya..inşallah izleyebiliriz

0|1
    0|0
  • Zaten ordan izlemiyordum. Sevindim adınıza.

0|1
    0|0
  • Harbi mi nan .. ?

Çok iyi öyleyse .Malum Yayıncı kuruşların canı cehenneme : /

0|1
    0|0
  • kötüü olduu offf , şimdi abim kardeşim babam maç maç tv de .. çekilmez oaclaklar off ... hay ben rtürk ünn...

0|2
    1|0
    • farklı bakış :)

• bunlar varya hepsi oyun , milleti futbola bela yapcaklar .. milletin aklı gidecek , gol olmadı kavgalar ölümler küfürler .. parayı milyonları adamlar alacak , siz bağırdığınlzla yetineceksiniz ... adalet mi la bu şimdi

• babam dsmart alacaktı ama

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Hazırlık maçlarını bile şifreli kanaldan izleyen bir ülkeyiz son derece doğru bir karar vermişler

0|2
    0|0
  • valla halk tv ye verdiği cezalara ne kadar küfür ettiysem ilk kez düzgün bir karar vermişler

0|1
    0|0
  • haberi okuyunca çok sevindim türk futbolu geliştisin diye yabancı ısnırı koyacağınıza böyle maçları şifresiz oynattırın daha iyi gelişir bana bunlarla gelin

0|1
    0|0
  • hayır spora önem vermiyor sadece doğan grubuyla devletin hesaplaşmaları nedeniyle doğanın cebine girecek parayı engelliyorlar. yani d-smart(aydın doğan) bu işten para kazanamasın diye. ha doğan'a üzülüyor muyum? hayır daha beter olsun :)

0|1
    0|0
  • Vardır bir çıkarları samimiyetlerine inanmıyorum

0|1
    0|0
  • Çok iyi olur gerçekten..

Zenginlerin servetini katlamak için bizi futboldan uzaklaştırdılar.Takımımızın hazırlık maçını izlemek için bile internette 1 saat link arıyoruz..

Lig maçlarının şifreli yayınlanmasını anlarım da, diğer turnuvalarda şifre tamamen kalkmalı artık.

0|1
    0|0
  • Yıllardır böyle olması gerekiyordu..İnşallah yaparlar..

0|1
    0|0
  • daha kanunlaşmamıştır büyük patronlar izin vermez

0|1
    0|0
  • inş altından bir bit yeniği çıkmaz.

0|1
    0|0
  • süper oldu.. D smart avucunu Yalasın!

Gerçi bunda da bir iş var gibi

Fenerbahçe ve BJK nin Avrupa kupalarına gitme ihtimallerinin tehlikede olduğu dönemde böyle bir karar çıkması şaşırtıcı

0|1
    0|0
  • D-smart Fenerbahçe ile 5 yıllık anlaşma yaptı imkansız böyle bişiy

0|1
    0|0
  • Harika haber dostum

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe D-Smart ile yeni anlaştı hazırlık ve avrupa maçları için. Bu nasıl olacak ?

0|1
    0|0
  • nasıl yani D-Smarta gerek kalmadı mı?

0|1
    0|0
    • Türk takımları için gerek yok.diğer avrupa takımlarının maçları şifreli olacak...final-yarı final hariç

• bi yerden çıkarırlar...

0|1
    0|0
  • İyi haber

0|1
    0|0
  • sadece türkiyenin aldığı karar değil.

0|1
    0|0
  • d-smarta sabunsuz girdi

0|1
    0|0
  • doğruysa harika olur gerçekten. televizyon bir işe yarasın artık.

0|1
    0|0
  • en iyi işi yaptı

0|1
    0|0
  • Ya arkadaş devletin kanalı trt nin başında ben olacam hem avrupa kupalarını hemde lig maçlarını

alırım ücretsiz izlettiririm halkıma reklam gelirlerinden de parayı kırarım.

0|1
    0|0
  • işte bu süper

0|1
    0|0
Yükleniyor...