Sevgilime nasıl spor yaptırabilirim ben?

Sevgilim göbek yaptı hiç spor yapmıyor ne yapmalıyım?

0|0
737

En İyi Erkek Görüşü

• önce kendi halinden memnun olmayacak kıvama gelmesi lazım

erkeğin göbeği asalet, kadının göbeği rezalet...bu mantıktaysa napsan boş

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Eğer imkan ve zamanın varsa birlikte bir spor salonuna yazıl. Eğer yok ben gelmem sen tek başına git derse şu tahrik edici ve kıskandırıcı sözü aynen söyle;

"Peki sen beni o kadar erkeğin içinde yalnız mı bırakacaksın?"

Bu durumda iki seçeneği var;

A) Göbeğine göbek katacak

B) Birlikte daha çok vakit geçirip fit olacaksınız. :)

0|0
    0|0
  • dalga geç çok işe yarıyacak:)aşkım kaç aylık de :)) aşkım o kadar şişmansınki kendi etrafında bir yılda donuyorsun:)) aşkım senin dotun ekvotorlardan kutuplara dogru fazla şişkin o kadar koca gotun varki otobuste senin yuzunden iki kişi parası alacaklar senden falan filan diye:))

0|0
    0|0
  • Sende göbek bırakmak ile tehdit et

1|0
    0|0
  • spor işi zorla olmuyor, inan insanın içinden gelmeli. Ancak kendin bir spor salonuna yazılırsan seni yanlız bırakmamak uğruna mecbur kalabilir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • sporu özendirebilirsin sağlık sorunlardan bahsedebilirsin,ilerde şöyle olur böyle olur diye ama bu sana bağlı tabi hangi dilden anlıyorsa o şekilde söyle ve ona ben daha fit olmanı istiyorum de sürekli o zaman aklına dangg eder :)

0|0
    0|0
  • :) spor mu dedi biri :) spor nasıl yaptırırsın beraber yapalım hayatım de falan o spor yapacaksa sende ona fedakarlık yap ne bilim hediye falan al küçük bir çocuk gibi onu spora bağla göbek varsa koşması ve mekik öneriyorum birliktede yapabilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • zor

0|0
    0|0
  • Göbeği erit bence demen yeterli olması gerek yani bana öyle deseler direk spora başlarım

0|0
    0|0
  • Bu göbeği eritmek için sana 3 ay weriyorum yoksa senden ayrılıcam deyip gözünü korkut. Sewiyosa senin için çabalayacaktır :D

0|0
    0|0
  • Konuş.

0|0
    0|0
  • Onun göbeğinden hoşlanmadığını hissettirmeye çalış mesela sarılıyorken göbeğinden rahatsız olduğun imajını filan ver :)

0|0
    0|0
  • Spor yapmıyorsa yemesine içmesine dikkat et uygun diyette düşük kalorili yemekler hazırla

0|0
    0|0
  • Kadınlar zamanla göbekli erkeleri adonislilerle aldatıyormuş de ;)

0|0
    0|0
  • ya o göbek ya da ben de :D ya da tombişim de :D moralini boz .d kendisi spor yapmaya bşlar.

0|0
    0|0
  • birlikte yürüyüşe gidin en kolayı bu...

0|0
    0|0
  • Çift kale mac yapın :D

0|0
    0|0
  • bol bol sex yapın o daha aktif olsun

0|0
    0|0
  • yapmıyorsa erkekliğinde utansın bunu ona söyle

0|0
    0|0
  • Kendi göbeğini, adamın göbeğine değdir; erir o..

Hava da sıcak zaten..

0|0
    0|0
  • Birlikte koşuya çıkın ..Fitness gidin..Abur cubur yedirme.. :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 7

• beraber spor salonuna yazılın

0|0
    0|0
  • beraber spor salonuna yazılın sen gidersen o da gider:)

0|0
    0|0
  • Açık açık söyleyebilirsin göbekli halini sevmediğini.Hiç bir şey yapmıyorsa akşamları 45 dk yürüyüş yapın.

0|0
    0|0
  • Beraber kosu yapin her gun.

0|0
    0|0
  • sen yapıyor musun

0|0
    0|0
  • bir keresi 300 kal miş asdsasd

0|0
    0|0
  • İstemiyorsa zorla olmaz...zor çünkü