Bu kızları anlamıyorum...

Arkadaşlar ben bu kızları anlamıyorum ne arıyorlar, "brad pitt" gibi birini mi ==?

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• brad pitt mi o da kim hç yakışıklı değil

0|0
    0|0
  • Yok link . Eldekiler böyle olunca çıtayı biraz daha aşağı çektik : /

2|0
    0|0
  • Kendine bakamadan Rus hatunu, mankeni, otu biti kendine "layık" gören erkeğe böyle kız, kızlar da sizi anlamıyor emin olun

0|0
    0|0
  • Brad Pitt 50 yaşına geldi artık nabalım onun gibisini :D

0|2
    0|0
  • Brad pitt sarışın yahu istemem ben onu :p

0|1
    0|0
  • Yok be o kadarda değil yaşlandı o :P

0|0
    0|0
  • Brad Pitt gibi birini değil Zayn Malik gibi birini arıyorum kendiside olabilir yani :D

0|0
    1|1
  • seckin özdemir gibi biri ya

0|0
    0|0
  • İlgi, sevgi arıyoruz. Tabi Francisco Lachowski gibi de olsa fena olmaz :D

0|0
    0|0
  • sizde adriana lima gibi birini arıyorsunuz yalan mı :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Brad Pitt yaşlandı artık. Şu iyidir link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bizim kızlara " Brad Pitt sana teklif ediyor" desen " neden kendisi gelip söylemedi de sana söyletiyor" diyip trip atar..

0|0
    0|0
  • Ne istedikleri sorulduklarında, ortaya Kıvanç Tatlıtuğ, İlber Ortaylı ve Ali Ağaoğlu kırması; egzantrik bir adam modeli ortaya çıkıyor..

''Zenci'' olan seyyar saatçilere meraklı olan bayan arkadaşlar ise Beyoğlu - İstikal'in girişinde sağda bulunan Afrika Bar'ı tercih edebilirler ayrıca..

0|0
    0|0
  • link onu diyenlere bu gelsin,:D

0|0
    0|0
  • noldu teklif ettin yanasdın tanısmak istedin red mi yedin olm ne isyan ediyon hayır nedir senin derdn yani neyi anlamıyon olm he? gayet basit erkeklerde jenifer lopez pamela caroline megan fox ister sonucta olur bir kezban kızlar da misal ister ister gider bir mihoya

0|0
    0|0
    • yok be müdür ne red yicem.. :) balıma gelecekleri bildiğim için kimseye yanaşmıyom

• sen bir kızda ne arıyorsan onlarda onu arıyor diyeceğim olmayacak. Çünkü bizlerle onların aradıkları birbirinden o kadar farklı ki...

0|0
    0|0
    • Haklısın ne aradığınızı siz bile bilmiyorsunuz :))

• ben ne aradığımı da onların ne aradığınıda çok iyi biliyorum merak etmeyin siz.

• mükemmel erkegin olmadıgını her ilişkideki insanın farklı oldugunu ve fedakarlık yapması gerektiğini anlamaları lazım ama nerdee :D

0|0
    0|0
  • Kızlar tek bir şey aramazlar şimdi brad pitt yakışıklıdır ama karısını aldatmıştır.Kızların istediği hem yakışıklı,hem zengin,hem iyi ,hem düşünceli, hem sadık...sonsuza kadar bu ''hem'leri çoğaltabilirler'' dikkat et... ;)

0|0
    0|0
  • Kızları anlayan daha anasından doğmamış

0|0
    0|0
  • Evet. yenimi anladın

0|0
    0|0
Yükleniyor...