Evlilikten bahseden erkek hakkında ne düşünürsünüz?

İlişki daha yeniyken sürekli evlilik konusunu açan erkek hakkında ne düşünürsünüz bu sizi sıkarmı?

Güncellemeler:
amacı başka şeydir,ciddiyim gibi gözüküp seni kullanabilir diyen arkadaşlar için yazıyorum.ailesiylede tanıştırmak istio baştan beri.

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatına doğru düzgün kız girmemiştir. Sen de ortalamanın üstünde güzellikte bir kızsındır. "Aman bulmuşken kaçırmayayım" diyordur.

Eziklik göstergesi kısacası.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• eleman hızlı.. :D

0|0
    0|0
  • arkadasınız için yazmak istemem.ama her türlü düşünceleri dikkat e alıp ona göre kendinize yön vermenizsizin açınızdan iyi olabilir.iyiyi de kötüyü de düşünmek gerek.bir çok insan ailesi ile tanıstırıyor sonra istediğini aalıp eyvallah diyebiliyor.o hale inşaallah düşmezsiniz.

0|0
    0|0
    • pek o tipbi adam değil aslında.ama yine de haklısın.nerden ne çıkacağı belli olmaz.teşekkür ederim yorumun için

• 2 ihtimal var.. ya seni yatağa atmak için yem atıyo.. ya da çok değişik geldn aşık oldu sana ve heycan yaptı :D hangisi olacağna sen karar verecn :)

0|0
    0|0
    • 2.ihtimal gibi.ama o ihtimalin olması bile beni bunaltıyoo

• Bunun kadın versiyonunu alıp aşağa atacaksın.

0|0
    0|0
  • amacı başka şey flan değil seninle evlenmek istiyor

0|0
    0|0
    • nasıl anladın...aileyle tanıştırmayı istemesindenmi?

• ben de bir kız için bu tip duygular hissedip ona bahsetmiştim kimse kolay kolay ailesine gidip kız arkadaşını tanıtmaz zaten

• bende böyle düşünüyorum ama işte bazen aşırı bahsedilmesi bunaltabilio

• kesinlikle sıkar..

sanırım ilişkide çok ciddi oladuğunu göstermek istiyor ama karşı tarafın talebi bu değilse çok sıkacaktır...

0|0
    0|0
  • kanaatimce bana sahte geliyor.insan tanımadan önce hemen evlilik muhabbetine girilmez..o konuyu açtıkça onun ciddi düşüneceğini sanıp kullanmakta isteyebilir.evlilik sadece bhane olabilir.dikkat etmenizi öneririm.bir de bu açıdan düşününüz..

0|0
    0|0
  • yazık ya acıdım çocuğa ilk aşkı mısın yoksa :D

garibim benim :D

0|0
    0|0
    • daha önce 5-6 insan olmuş.pek garip değil aslında:) ortalamanın üstünde yakışıklı hatta.ama baya beğenio beni.bundan kaynaklanabilir

• amacı kötü değilse harbi sevmiş seni

0|0
    0|0
  • Aklını peynir ekmekle yemiştir.

0|0
    0|0
  • şıpsevdi bir arkadaş sanırım çok aceleci bilinçli davranmıyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hiç gerek yok 4 sene çıktığım çocukla bile evlilik düşünmedim iyikide düşünmemişim zaten

1|0
    0|0
  • of siz kızlarda ammma acayipsiniz bea bunun altında bişey arıycagına bence onun hakkında güzel şeyler düşünmelisin seni sevmese ailesiyle tanıstırmak istermii evlilik muhabbetı acarmı hep kötü düşünmekden yanasınz ben sizler gbi düşünmüorum ciddi olan adam evliliği düşünür ve sevdiğini ailesne tanıtmak ister

1|0
    0|0
  • canım aklında olumsuz bir şey olmasın çocuk belliki hayatında ilk defa doğru bir bayanla tanıştı seni kaçırmamak içinde ciddi olduğunu her defasında vurgulamaya çalışıyor.Ne yapsın şimdi daha nasıl belli etsinki sana seninle ne kadar çok ciddi düşünüp sevdiğini. :)

0|1
    0|0
  • Onyargili olma bence . Tamam artik zaman kotulesti kime guvenebilcegimizi bilmiyoruz. Senin canin kanin oluyor fakat amaci farkli çikabiliyr. Bence sen de bu kisiye birseyler hisediyorsan ve konusmalari sana samimi geliyorsa devam et. Zaten oscarlik bir oyuncuda olsa insan bi sure sonra fark edebilir niyetini. Ne diyim Allah karsimiza duzgun insanlar çikarsin...

1|0
    0|0
    • bana kötü niyetli biri gibi gelmiyo açıkçası,çevresi tarafındanda öyle tanınan bi tip değil.belli olmaz tabi ama bana görünen bu.ben bişeyler hissediyodum ama aşırı ilgisinden,beni aşırı istemesinden sonra soğumaya başladım.

• Beni düşündürür açıkcası ...

0|0
    0|0
  • iste o korkunc erkek tipidir. ürkütücü.

1|0
    0|1
  • çok gereksiz bence bahsetmesi güzel ama daha yeniyken bu kadar sıklık bence sana sadece anlamsız güven verme. ona güvenmeni istiyordur. herşeyi yapmak için:)

0|0
    0|0
    • ha şunu bileydin:))

• valla bak sana bi tecrübeden bahsedeyim. kuzenim her hafta ailesiyle bi kızı tanıştırıyo. her gelen kız başka başka. kötü manada demniyorum. bunun amacı ciddi olabilir sadece dikkatli ol:)

• kuzenin çok fenaymış...:) dikkate alıcam teşekkürler

• Niyeti ciddidir belki de.

0|0
    0|0
    • oladabilir.ama sence bunaltıcı değilmi daha başlarda bunların konusunun açılması

• bencede niyeti gösteriyor.teşekkürler yorum için

• Rica ederim.

Yükleniyor...