Sizce her evde int olmalı mı ?

ben evlenirsem evimde int olmasını istemiorum var mı benım gıbı dusunen cahillik degıl üniv mezunuyum.. int bütün sorunların başı çıban başı gibi kesinlikle eşe olan guven deıl huzurumuz kacmasın die cunku pc basında oturan eş bana göre beni önemsemiyor demek çok itici demek.. kızlar sizin fikirleriniz ? erkekler siz byle dusunen sevgılınıze tepkınız ne olurdu

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• evet bencede güzel bir düşünce ve cahillik değil üni mezunuyum demişsin nice cahil insanlar var üni mezunu :D yani demek istediğim bu cahilce bir düşünce değil sonuçda herkezin kendi düşüncesi öyle değilmi ayrıca bencede sen evlisin ve eşin orada netle uraşıo ama tabi önemli işi varsa baki ama öyle faceydi okeydi oynuosa bencede sinir bozucu bir şey :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• haksızsın diyemeyeceğim...özelllikle bizim gibi her türlü pislikten haberi olanlar daha çok kaçınıyor

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle haklısın eşlerin arasına girebiliyor diyebiliriz ama şöyle olursa sanki daha güzel olur şimdi herkesin evinde sınırsız internet var evlendikten sonra bunu sınırlı yaparsak kota aşımını düşüneceyimiz için çok fazla girmeyip birbirimizle vakit daha fazla geçirebiliri hiç olmamasındansa az kotalı internet çünkü kesinlikle ihtiyaç olan bişey zevk için değilde iş için kullanılır...

0|0
    1|0
    • evet guzel fıkır sımdılık erkek arkadasım tamam olmasın dıyor eger ılerde ısterse bu fkır olabılr aklımda bulusn tskefderım sıze

• mutluluklar...

• Eğer sevgilim bunu düşünürse saygı duyarım. Yaşamın ne zaman nerede noktalanacağı belli olmazken evlilikte bile çiftlerden biri tv izlerken diğerinin bilgisayar kurdu olması üzücü. Her saniye,her dakika özenle ve sevgiyle birlikte geçirilmeli.

0|0
    0|0
  • zamanını pc basında gecıren bır erkegın eşi kendısını sorgulamalı bence..

0|0
    0|0
  • Üniversite mezunu demişsin ama yanlış bir kolerasyon peşindesin. ben ünv. mezunuyum, evimde değil pc, tv bile yok -aslında tv var ama anten takılı değil sadece dvd player- bu satırları iş yerinden yazarken diyeceğim o ki doğru yoldasın...eşinle otur bir gün film izle bir gün konser izle falan...bi süre sonra canın sıkılır diyenlere aldırmai aslında demek istedikleri zaman bir süre sonra eşinden sıkılırsın.

0|0
    0|0
  • internet olmadan olmaz artık. normalde bazen 10 saate yakın açarım ama sevdiğim kişiler yanımdaysa onlarla ilgilenirim hiç aklıma gelmez hatta onlar açınca ben kızarım:D

0|0
    0|0
  • Ben de böyle düünüyürom. Evlenecek olursam asla bağlatmam. İşim varsa da gider cafede işimi görürüm. evde olduğum sürece evimle eşimle kendimle ilgilenmeliyim.

Hem bunun cahillikle de hiç bir alakası yok.

0|0
    0|0
  • hayatın zindan olsun istemiyosan internetten vazgeçiceksin . internetin iyi yönleride var diyolar ama kötü yönleri iyi yönlerini yer bitirir. evliligi öldüren en büyük etmenlerden birisi internettir zatn

0|0
    0|0
    • bravo guzel tespit :)

• ha bide şu var üstte bir arkadaş evliligin ilk zamanlarında böyle dersin ama sonrasında sıkılırsın int yaparsın yazmış. bu tamamen sana baglı bişey yeterki evliligi mutlu bir şeklde ayakta tut ne sıkılırsın nede başka bişey . çocuk oldugu zamanda tek ugraş çocuk zaten :D

• evlenince fikrin değişir.bi zamandan sonra evde sıkılmaya başlarsın.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum internet tehlikeli ama ben kendimi bildiğimden abuk sabuk seylerle isim olmaz sadece ben giriyim en iyii

0|0
    0|0
  • bir ilişki önce göz göze, sonra el ele, daha sonra diz dize, bıkkınlık başlayınca git öte, daha olmadı g.t g.te

0|0
    0|0
  • internetsiz yaşayamam eğer evliysem ve çok fazla internete giriyorsam bu eşimin suçudur çok az giriyorsam bu da eşimin suçudur çünkü mutluysam neden internet başında zaman geçireyim ki

0|0
    0|0
  • bence olmalı ama düzen getrilibelir yani bunlar yasakla değlil de konuşarak halledilebilecek şeyler

1|0
    0|0
  • Ben de evlenince almam diye düşünüyorum. Yüzde yüz kimsenin yararlı olarak kullandığına inanmıyorum.

0|1
    0|0
  • mısafırlıge gıderken laptopunuda mı goturecen :(:( .p

0|0
    0|0
  • olmalı , misafirlige gittigimizde ks de ne olmuş diye merak edersek bir göz atmalıyız, cepten megabayt yemesin :/

0|0
    0|0
  • böyle düşünen sevgilim olsa, tutar kolundan nikah salonuna giderim.

0|0
    0|0
  • Telefon'dan gir Tablet al oradan gir eve bağlatma o zaman :)

0|0
    0|0
  • ben hiç inat değilim ve üni mezunuyum:)

0|0
    0|0
    • sence benımkı ınat mı şmdı :)

• teşekkür ederım cok haklısın bazı bayanlar erkeklerden fazla gırıo ama bızde net olursa tam tersı durum olur

• Bu ülkede nete girildiginde akla iki şey geliyor MP3, malum fillimler , çok iyi tarafları var ama doğru kulanılmadıgında sonun facia olur

• benim evimde olsunda .. gerisini boşver :D

0|0
    0|0
  • yani eşim beni mutlu ediyorsa neden bilgisayarın başına oturma ihtiyacı hissedeyim ? .. onun dizlerine uzanıp uyumak varken :/ ...

0|0
    0|0
    • aynen dogru bencede

• neler sıkıntıya sokar sizi kotu bırı olmasına sebep ne fazla dırdrı mı

• gereksiz dedikodu etmesi onun bunun hakkında sürekli konuşması .. mutsuz edici şeyler söylemesi , yapıcı değil yıkıcı konuşmalar yapması mesela ... erkekte adam gibi olmalı tabi .. kadını eleştiriyorum erkekte de hatalar yokmu var tabi ..

• ünv. okuyunca cahil olunmuyomuymuş. neyse, eşine güvenmiyorsan asıl tehlike dışarda bence. yarıçıplak dolaşmayanlara sokağa çıkmak yasak sanki.

0|1
    0|0
    • ne alakası var dısarıda lafatmak yurek ıster ınt bayanlarla sohbet oludkca rahat ve kolaydır

• laf atmak nedir ya.

Kızlar Ne Diyor 11

• bence olmalı ama devir kötü özellikle erkekler açısından. rahat durmuyorlar

0|0
    0|0
  • evet bence haklısın ama bazen de gerekli oluyor ya canın sıkıldığında ya da bir şey öğrenmek istediğinde açıp bakıyorsun hemen bence iki tarafta anlaşırsa belirli saatler içerisinde girerlerse sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Evet olmalı. İnternet olmadan olmaz

0|0
    0|0
  • bu devirde hic bir is internetsiz yurumuyor, interneti is icabi, iletisim icabi, bilgi icabi, he turlu geregi var, 12 yil oldu benim internet ile tanismam, yani daha ergenlikten once ben internetteydim, dusun yani... idareli olgun insanlar gibi kullanmayi bilmeliyiz interneti, hepsi bu kdr

0|0
    0|0
  • internetsiz hayat olmuyor şu zamanda.

0|0
    0|0
  • Bende evlenince istemem, evimde internetin olmasini.

0|0
    0|0
  • Çok mantıklı ama bir o kaDarda gerekli ben isterdim internet olmasını

0|0
    0|0
    • aslında bı yandan ıstyorum ama bir yandanda sevgilim cok fazla zaman gecırıyor daha sımdıden ozmanda byle hep takılıcak nette dıe ıstemıorum evlılıkte sıkıntı olur dıe dusunuorum

• Hepimizin düşüncesi o yönde.. Ama internet faydalı kullanılırsa çokta iyi bişey..

• ben de benim gibi düşünen bir cahil var mı diyordum.katılıyorum++

0|0
    0|0
  • niyeti varsa pis islere netcafeye gider

0|0
    0|0
  • internetsiz hayat geçmez be gülüm

0|0
    0|0
  • bnde asla istemezdim

0|0
    0|0