Beyler evleneceğiniz bayanın çalışmasını ister misiniz?

evleneceğiniz kadın çalışsın mı çalışmasın mı? beyler..

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• eger bayan calısmak ıstıyorsa hayır calısmayacaksın denmemelı zaten bayanlar uzun sure evde kalınca psıkolojılerıde bozuluyor calıssın ıstıyorsa keyfı nasıl ıstıyorsa

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çalışmalı evde gün boyu oturan kadın kafa olarak yorulmaz ve eve gelince kesin olarak eşi ile uğraşır (gün içide buna dahil) .Bence her kadın çoçuğu olana kadar çalıışmalı çocuk sonrasında çalışmayabilir.evde çoçuk ile uğraşacağından gün içi ve akşamı eşi ile uğraşmaya vakti kalmaz

0|0
    0|0
  • çalışmasın tabiki . ben işten dönünce kapıda öprek ve güzel yemeklerle karşılanmak istyorm .

1|1
    0|0
  • isterim ama maddi durumun cok ıyı olsa istemem..sosyal etkınlere takılsın yardım kurulusları adına calıssın ısterım

1|0
    0|0
  • bu devirde tek kişinin eliyle geçinilmiyor :)

0|0
    0|0
  • evet çalışmalı ama bişiler olana kadar. hep değil.

0|0
    0|1
  • evet ama sadece benim için mutfakta:)

0|0
    0|0
  • evet isterim bu devirde zor ya ama tek maaş yeticekse durabilir ama hareketli kültürlü bilgili bayan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Çocuk planlarımız varsa çalışması imkansız eğer yok ise evet çalışabilir.

0|0
    0|0
  • eğer ben evime yeterince para getiremiyorsam aç kalıyorsak evet .. ancak rabbim hiç kimseyi aç bırakmaz eşim ben para getirdikçe çalışmamalı hee birşey alırız ilerde çok borca girilir mecbur kalınır öyle başka türlü hayır ;)

0|0
    0|0
  • çalışmasını isterdim evde oturup napacak tek başına .

1|0
    0|0
  • Evet çok isterim, çalışmak kadınların da hakkı

1|0
    0|0
  • adam akıllı bir bölümden lisans eğitimini alsında gerisi ona kalmış

0|0
    0|0
  • Fark etmez benim için..

0|0
    0|0
  • Çalışmalı. yok öyle yan gel yat

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çalışmasını istemem...

0|0
    0|0
  • ben istemem şahsen otursun evinde tek işi bn olayım sadece yatakta çalışsın :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben calısmak ıstıyorum belki onun parasıylada geciniriz ama bende calıssam daha guzel geciniriz .paranın zararı olmaz :)

0|0
    0|0
  • çalışmalı tabi sonucta ev için calısılıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...